IFA 2012: pora na przegląd nowości LG

IFA 2012: pora na przegląd nowości LG

„Doświadczenie zdobyte przy tworzeniu technologii 3D, planujemy przenieść na inne produkty z segmentu audiowizualnego. Zachowanie pozycji lidera w zakresie wszystkich urządzeń z technologią trójwymiarową jest dla nas priorytetem.”— powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment. „LG nie jest już producentem naśladującym innych, ale liderem kreującym trendy,, za którymi podążają inni producenci. Stale obserwujemy najnowsze tendencje branżowe i reagujemy na potrzeby klientów, oferując im innowacyjne urządzenia zewnętrzne”.

BH9520TW- wszechstronny system kina domowego z dźwiękiem 3D

Kino domowe BH9520TW w technologii 3D wyposażono w cztery pionowe głośniki 3D 9.1. System zapewnia realistyczny, przestrzenny i wielokierunkowy dźwięk oraz oferuje znakomitą akustykę przypominającą warunki panujące w kinach IMAX czy wielkich salach koncertowych. Urządzenie posiada reflektory 360° i szereg wbudowanych rozwiązań dźwiękowych w technologii 3D. Opracowana przez LG funkcja 3D Sound Zooming umożliwia synchronizację dźwięku z położeniem i ruchem obiektów wyświetlanych na ekranie telewizora 3D. Wbudowane funkcje Smart TV zapewniają użytkownikom natychmiastowy dostęp do strefy Smart TV z bogatą ofertą aplikacji i trójwymiarowych treści. Dostęp do nich jest jeszcze łatwiejszy dzięki licznym opcjom połączeń, takim jak Bluetooth, USB czy Wi-Fi. Z kolei technologia SIMPLINK zwiększa wygodę użytkowników, pozwalając im na pełną kontrolę kina domowego za pomocą pilota do telewizora lub specjalnej aplikacji na smartfony z systemem Android i iOS.

NB3520A – kompleksowy system audio Sound Bar

Kompaktowy system audio NB3520A typu Sound Bar z bezprzewodowym subwooferem generującym bogate, głębokie basy, nadaje realizmu wrażeniom oferowanym przez kino domowe. Zastosowany w nim procesor zapewnia niezwykle przestrzenny i realistyczny dźwięk 3D. Elegancka, prosta, smukła konstrukcja pasuje do nowoczesnych wnętrz, a uchwyt montażowy ułatwia zawieszenie urządzenia na ścianie. System jest wyposażony w aktywny subwoofer podłączony bezprzewodowo do urządzenia przez sieć WiFi, co eliminuje kłopotliwe kable. Interfejs Bluetooth NB3520A pozwala na łatwy strumieniowy przesył muzyki z urządzeń, takich jak smartfony czy tablety. Użytkownicy mają także możliwość podłączenie do urządzenia przenośnych odtwarzaczy muzyki poprzez port USB.

SP820 – Przemień swój telewizor w Smart TV

Urządzenie SP820 Smart TV Upgrader umożliwia przekształcenie dowolnego telewizora w telewizor Smart TV. Dzięki urządzeniu korzystanie z domowej rozrywki możliwe jest na zupełnie nowym poziomie, umożliwia ono bowiem natychmiastowy dostęp do bogatych zasobów treści i aplikacji na platformie Smart TV. Moduł SP820 jest wyposażony w pilota LG Magic Remote, który upraszcza poruszanie się wśród licznych inteligentnych funkcji, treści i aplikacji. Smart TV Upgrader oferuje różne możliwości połączeń, w tym technologię Wi-Fi Direct™ umożliwiającą bezprzewodową komunikację z urządzeniami zewnętrznymi. Atrakcyjna obudowa skrywająca w sobie zaawansowane multimedialne funkcje cechuje się eleganckim wzornictwem najwyższej klasy. Urządzenie wykonano z wysokiej jakości żywicy uformowanej w wyjątkowy sposób, tak aby pasowało do każdego wnętrza.

HR929S i HR929D – Hybrydowe odtwarzacze Blu-rayTM

Odtwarzacze Blu-rayTM HR929S i HR929D umożliwiają odbiór i nagrywanie telewizyjnych programów HD oraz dostęp do platformy Smart TV. Oba modele wyposażono w tuner HD, który pozwala wyświetlać wysokiej jakości programy cyfrowe oraz nagrywać je na wewnętrznych lub zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej. Technologie Wi-Fi Direct™ i DLNA zapewniają użytkownikom dostęp do treści multimedialnych zapisanych na innych urządzeniach, takich jak notebooki, komputery PC i smartfony. Odtwarzacze oferują również wygodny dostęp do usług wideo na żądanie (VoD) i aplikacji premium ze sklepu LG App Store.

Centrum rozrywki multimedialnej

Inteligentny odtwarzacz Blu-ray™ BP620 nie bez powodu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem recenzentów z branży. Dzięki wbudowanym funkcjom Smart TV i bezprzewodowej łączności z urządzeniami zewnętrznymi odtwarzacz zapewnia niespotykną dotąd jakość wrażeń multimedialnych. Blu-ray™ BP620 oferuje również wygodny dostęp do usług wideo na żądanie (VoD) i aplikacji premium ze sklepu LG App Store.

Głośnik ze stacją dokowania z technologią AirPlay i intuicyjnym interfejsem

Głośnik ND8520 zoptymalizowano pod kątem urządzeń przenośnych firmy Apple. Technologie AirPlay i Wi-Fi umożliwiają użytkownikom korzystanie ze zbiorów muzyki ze sklepu iTunes zapisanych na zgodnych urządzeniach na terenie całego domu. Łatwy w obsłudze interfejs dotykowy umożliwia kontrolę wszystkich funkcji głośnika oraz bibliotek muzyki zapisanych na urządzeniach zewnętrznych. ND8520 udostępnia również dodatkowe opcje połączeń, m.in. port USB do podłączenia odtwarzaczy plików MP3 i WMA. Wszystkie elementy można kontrolować za pomocą pilota lub stworzonej z myślą o smartfonach aplikacji LG działającej za pośrednictwem technologii Bluetooth. Model ND8520 oferuje atrakcyjne wzornictwo i wyjątkowy dźwięk w kompaktowym głośniku 2.1 o mocy 80 W. Dodatkowo, wbudowany głośnik niskotonowy generuje potężne basy.

LG, oprócz modelu ND8520, wprowadza na rynek także głośnik ND5520, który umożliwia odtwarzanie muzyki przesyłanej strumieniowo z urządzeń firmy Apple i smartfonów z systemem Android. Ofertę głośników LG ze stacją dokowania uzupełniają modele ND4520 i ND3520. Szeroka gama systemów głośnikowych udostępnia użytkownikom urządzeń inteligentnych innowacyjne funkcje i znakomite opcje w dziedzinie łączności.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *