iRobot Roomba 600: nowe roboty odkurzające

iRobot Roomba 600: nowe roboty odkurzające

Sam posprząta o ustalonej porze. Sam znajdzie miejsca o silnym zabrudzeniu. I sam zaparkuje kiedy skończy sprzątać. Oto nowy robot odkurzający iRobot.

Amerykański iRobot chwali się 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie robotyki. I produkcją dla potrzeb militarnych. Na całym świecie działa bowiem przeszło 4500 militarnych robotów marki, które przydały się do misji zwiadowczych czy saperskich. Także w warunkach bojowych.  Tyle wstępu o najnowszym produkcie marki: robocie odkurzającym z serii 600, który po raz pierwszy pokazano na targach IFA w Berlinie. Teraz pora na polską premierę.

Roboty domowe na przestrzeni ostatnich kilku lat stworzyły nową kategorię produktów z pogranicza AGD i elektroniki użytkowej, które w praktyce pomagają utrzymać codziennie czystość w domu i wyręczają swoich użytkowników w tych rutynowych obowiązkach. Nowe roboty odkurzające iRobot Roomba serii 600 poszerzają gamę produktów amerykańskiego lidera robotyki domowej w Polsce, dając klientom większą możliwość wyboru robota dostosowanego do ich potrzeb.

iRobot Roomba serii 600 – efektywny system czyszczenia

Roomba używa opatentowanego, 3-stopniowego systemu czyszczenia, który doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju podłogach miękkich oraz twardych. W premierowej serii 600 zastosowano technologię Aerovac i nową konstrukcję szczotek, które współpracując zapewniają efektywne odkurzanie.

Technologia Aeorvac optymalizuje obieg powietrza w robocie, co pozwala na równomierne zapełnienie pojemnika na brud i minimalizuje częstotliwości jego opróżniania – jedynej czynności przy, której robotowi pomaga człowiek.

Poprawiona konstrukcja szczotek, która we współpracy z technologią Aerovac pozwala na minimalizację ich zanieczyszczenia (włosy, sierść itp.) – dokładniejsze sprzątanie oraz mniejsza częstotliwość konserwacji robota.

iRoboty Roomba serii 600 zyskały również nowy wygląd. Ich obudowy są dostępne w czterech kolorach, które jednocześnie identyfikują poszczególne modele serii.

 

Dodatkowe funkcje iRobota Roomba serii 600

Programowanie czasu pracy robota (od modelu 650) – użytkownik Roomba ma możliwość zaplanowania godzin sprzątania robota w każdym dniu tygodnia. Programowanie zapewnia komfort dostosowania pracy robota do indywidualnych potrzeb, np. odkurzanie może odbywać się w godzinach, kiedy domownicy są w szkole i pracy.

Dzięki opatentowanej przez iRobot technologii iAdapt Resposive Cleaning oraz kilkudziesięciu czujnikom, Roomba odkurza każdą część podłogi kilkakrotnie, a co za tym idzie maksymalizuje swoją efektywność

System Dirt Detect w oparciu o akustyczny czujnik pozwala zlokalizować robotowi miejsca o silniejszym zabrudzeniu, aby zintensyfikować na nich swoją pracę

Roomba automatycznie parkuje w Stacji Dokującej, kiedy kończy sprzątanie lub kiedy bateria jest na wyczerpaniu, aby móc w pełni sił kontynuować swoją prace

Wirtualna Ściana umożliwia stworzenie niewidzialnej bariery, której Roomba nie przekroczy, a co za tym idzie pozwala na wydzielenie terenu pracy robota.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *