JUNG KNX Smart-Control

JUNG KNX Smart-Control

Nowa zabawka dla miłośników smartfonów: kontroler Smart Control od firmy Jung. Pracujący w standardzie KNX, montowany w standardowej ramce podwójnej serii LS kontroler umożliwia sterowanie kompleksowymi funkcjami budynku w prosty sposób. Przełączanie stron, przewijanie, sterowanie – wszystko odbywa się tak jak przy standardowej obsłudze telefonu z ekranem dotykowym.

Jung twierdzi, że podczas prac projektowych gruntownie przemyślano filozofię obsługi. Duże powierzchnie ułatwiają załączanie, a komfortowe suwaki ściemnianie, ustawianie pozycji żaluzji lub temperatury zadanej. Dotykowy, kolorowy ekran TFT podobnie jak ekrany innych urządzeń firmy JUNG obsługuje się przy użyciu tego samego, intuicyjnego interfejsu użytkownika „Smart User Interface”.

Szybkie dotarcie do licznych funkcji urządzenia zapewnia zrozumiała budowa interfejsu użytkownika oparta na strukturze pomieszczeń. Wygodna realizacja funkcji centralnych możliwa jest z kolei dzięki dedykowanej stronie pokazującej ich listę. Szczególnie praktyczne są strona startowa i definiowana przez użytkownika strona ulubiona. Najczęściej używane funkcje zgrupowane są na pojedynczej stronie z bezpośrednią ścieżką dostępu.

Jung chwali się także walorami optycznymi. Szczególnie zwraca uwagę na dopasowanie do ramek z serii LS, by pasowały do przycisków, gniazd i innych ramek już zainstalowanych w pomieszczeniu.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *