Kamera do małych przestrzeni

Kamera do małych przestrzeni

Oto kamera które pasuje nie tylko do małego biura ale także do tych miejsc w domu gdzie przestrzeń jest ograniczona. Obraz z kamery można na żywo oglądać w smartfonie i tablecie, gdziekolwiek jesteśmy.

Dyskretna inwigilacja? Nowa kamera Vivotek PD8136 jest dość mała (120 x 55 mm), więc można ją schować w dowolnym miejscu. Producent rekomenduje ją do zastosowań w biurach a także mniejszych pomieszczeniach w domach.

 

Kamera w kształcie kopułki z wbudowanym mikrofonem jest instalowana na stałe. Może rejestrować obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (sensor CMOS ¼”) z prędkością do 30 klatek na sekundę. Jest dostosowana do standardu kompresji H.264, co nie pozostaje bez wpływu na obciążenie sieci podczas transmisji strumieniowej. Jest również kompatybilna z MJPEG i MPEG-4. Kamera obejmuje obszar 360 stopni. Minimalny zakres oświetlenia: 0,47 Lux. Jest również funkcja cyfrowego powiększenia: 16x.

Do kamery dołączone jest oprogramowanie z systemem nadzoru poprzez protokół IP. W komplecie jest również aplikacja iViewer, dzięki której użytkownik ma podgląd obrazu na żywo na dowolnym smartfonie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *