Kawa z iPhone. No, prawie z iPhone.

Kawa z iPhone. No, prawie z iPhone.

Pozostajemy przy tematyce kuchennej. Oto wyjątkowy ekspres do kawy Scanomat TopBrewer. A wyjątkowy nie tylko dlatego, że jest sterowany poprzez aplikację w iPhone i iPad. Wygląd także bardzo nam się podoba.

Wybierz kawę w smartfonie i tablecie

Ekspress do kawy sterowany za pośrednictwem aplikacji w smartfonie czy tablecie? Oto bardzo ciekawy sprzęt Scanomat TopBrewer. Póki co docenią go użytkownicy sprzętu z iOS (iPhone, iPad). Póki co tylko dla iOS jest specjalna aplikacja dzięki której można wybrać nie tylko rodzaj kawy do przygotowania. Także wielkość i moc. A w ramach dodatków można również wybrać przygotowanie gorącej wody oraz soków.

Design nas urzekł. Z czym Wam się kojarzy? Producent chwali się, że sprzęt zaprojektowano tak, że łatwo dokładać kolejne moduły, co docenią np. właściciele barów. Albo użytkownicy naprawdę dużych kuchni. I łatwo zgrać się z armaturą kuchenną na dużym blacie.

 Co dziś w menu?

Co może przygotować ekspress? Prawdziwe espresso w 25 sekund. Do wyboru kilka rodzajów kaw: espresso, macchiato, cappuccino, cafe latte, americano albo tradycyjną czarną kawę ze świeżo zmielonych ziaren. A to nie wszystko. W menu jest jeszcze czekolada, mleko, wrzątek a także soki: jabłkowy, pomarańczowy, wieloowocowy i wiele innych. Mleko może być serwowane na zimno, gorąco albo spieniane przy użyciu pary. Co ciekawe także woda jest serwowana w kilku odmianach różniących się temperaturą: od lodowatej po wrzątek. Może być również gazowana.

 Modułowa budowa

Ekspress stworzono z kilku modułów do schowania w typowej szafce kuchennej. Wszystkie kluczowe części wykonano ze stali nierdzewnej i aluminium. Wykorzystano przy tym rozwiązania stosowane w profesjonalnych ekspressach przeznaczonych do kawiarni i restauracji. Młynek do kawy potrzebuje zaledwie sekundy na porządne zmielenie ziaren. Poszczególne moduły to sam ekspress i dodatkowa lodówka na mleko i wodę, moduł na bardzo zimną wodę i mleko a także pojemniki na soki.

TopBrewer występuje w dwóch wersjach, które nie licząc szczegółów związanych z budową i funkcjonalnością różnią się wydajnością. Topowy model może przygotować do 120 filiżanek espresso w ciągu godziny. Model CompactOffice o 20 mniej.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *