Kiedy sprzęt znika z oczu….

Kiedy sprzęt znika z oczu….

Producent systemu automatyki meblowej: brytyjska marka Future Automation, twierdzi nieskromnie: projektanci wnętrz zakochają się w naszych produktach. I trzeba przyznać, że trudno odmówić co najmniej sympatii rozwiązaniom angielskich konstruktorów. Jednym z ciekawszych produktów jest zautomatyzowany system dzielenia obrazu.  Cóż to jest?

Mechanizm dzielenia obrazu to tak naprawdę system zautomatyzowanego mocowania płaskiego telewizora z odpowiednio dopasowaną maskownicą. Zautomatyzowanie oznacza obecność silników o zmiennej prędkości. Dzięki regulacji prędkości można uzyskać płynne a i przy okazji ciche ruchy stelażu.  Co ważne system jest bezpieczny: wykrywa obecność przeszkody i automatycznie odwraca pracę silników. Dzięki temu można uniknąć przykrej niespodzianki, np.: przytrzaśnięcia ręki małego dziecka.

Stelaż jest dopasowany do telewizorów o przekątnej od 32 cali do 70 cali i obciążenia do 100 kg. Opcjonalnie dostępny jest pakiet montażowy dla telewizorów Bang & Olufsen i Loewe. Sprzęt można schować za maskownicą. Może to być materiał, który idealnie zgra się ze ścianą. Alternatywnie może to być obraz, zdjęcie lub cokolwiek innego co wymyśli właściciel mieszkania.

Stelaż jest sterowany przy użyciu pilota na podczerwień. Sprzęt jest również kompatybilny z zaawansowanym pilotem sterującym Bang & Olufsen Beo4.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *