Kino domowe z nowym projektorem

Kino domowe z nowym projektorem

TV czy projektor? Czy to naprawdę dylemat? Kto raz spróbował projektora do oglądania filmów czy zabawy z grami zwykle już z projektorem  nie rozstaje się. Ale z TV również nie – oba urządzenia wzajemnie się uzupełniają. I oto kolejny kandydat do pary z TV: nowy projektor Optoma HD6720.

Optoma o sobie

Optoma HD6720 wyróżnia się parametrami gwarantującymi bardzo dobry obraz każdemu użytkownikowi, który we własnym domu chce wyświetlać treści multimedialne w wysokiej jakości HD Ready 720p. Urządzenie obsługuje sygnał High Definition z 24 klatkami na sekundę, czyli z prędkością, z jaką kręcona jest większość filmów, zachowując tym samym wierność i płynność oryginalnego obrazu. Posiadając dużą jasność na poziomie 2700 ANSI lumenów oraz kontrast 4000 ANSI projektor zadowoli wszystkich, którzy chcą oglądać filmy i grać w gry na konsolach czy PC nie gasząc światła. Te parametry pozwolą też osiągnąć nawet 5-metrowej wielkości obraz, aby jeszcze lepiej poczuć realizm akcji.

Pierwszy na świecie adapter 3D

HD6720 posiada wbudowane głośniki, ale dla uzyskania jeszcze lepszego brzmienia można podłączyć zewnętrzne nagłośnienie. Projektor jest kompatybilny z pierwszym na świecie adapterem 3D – Optoma 3D-XL umożliwiając wyświetlanie treści w jakości 3D: sygnału 3D TV, filmów na Blu-ray 3D™ i gier 3D z Sony® PS3 czy Microsoft® Xbox 360. Urządzenie zapewnia też szeroki wybór złączy, w tym HDMI do natychmiastowego i bezproblemowego podłączenia projektora do najnowszych źródeł obrazu.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *