Kino marzeń? Sala Dirk Knight za 2 miliony dolarów

Kino marzeń? Sala Dirk Knight za 2 miliony dolarów

Sala kinowa w domu? Czemu nie? Oto jedno ze źródeł inspiracji, jakie znaleźliśmy u specjalistów za oceanem. Oto ciekawa propozycja z USA. Sala kinowa Dark Knight.Inspirowana wnętrzami Gotham City.

Mrocznym projektem pochwalił się twórca zaawansowanych foteli kinowych: Elite Home Theater Seating. Do sali kinowej Art Deco stylizowanej na wnętrza Gotham City wstawiono fotele B1. Samo oznaczenie jest nadzwyczaj wymowne. Elite Home Theater Seating od razu dodaje: to nasz najpopularniejszy model fotela kinowego. Model jest dostępny w wielu wariantach wykończenia. Obowiązkowe wyposażenie: uchwyty na napoje, krótki zagłówek i dodatkowe przeszycia, by zapewnić “lepsze trzymanie boczne”. Wzorem luksusowych foteli samochodowych.

O samej sali kinowej poskąpiono szczegółów. Ekran ma powierzchnię 180 cali. Ciekawym gadżetem jest rozsuwana ściana blibioteki. Za nią kryje się batmobil. Za to uniformy Batmana są od razu wystawione widok widzów. Salę zmieszczono w domu o powierzchni ponad 1100 m2. A gdzie go można znaleźć? W Greenwich w stanie Connecticut.

Zdjęcia pochodzą ze strony Elite Home Theater Seating.

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *