KNX: bezpłatne narzędzie ETS eCampus

KNX: bezpłatne narzędzie ETS eCampus

Chcesz rozpocząć pracę z systemem KNX? Łatwiej, wygodniej i sprawniej konfigurować cały system? Uprościć dostęp do technologii magistrali i jej kolejnych ulepszeń? KNX kusi nowym narzędziem, które w założeniu ma ułatwić wstęp do świata KNX projektantom i instalatorom. Nowe narzędzie szkoleniowe ułatwia uzyskanie wstępnego przeglądu zasad, funkcji i koncepcji kontroli a także obsługi kluczowych funkcji oprogramowania inżynierskiego ETS4.

Szkolenie eCampus adresowane jest przede wszystkim do nowicjuszy i debiutantów, który chcą uzyskać wiedzę na temat automatyki budynku KNX bez konieczności poświęcania czasu i pieniędzy na tradycyjne szkolenia. Jest jednocześnie zachętą do odwiedzin jednego z ponad 200 obiektów szkoleniowych zlokalizowanych w 35 krajach. Łatwiej bowiem wziąć udział w konwencjonalnym profesjonalnym szkoleniu po wstępnym kursie z eCampus.

eCampus to zbiór niezbędnej teorii na temat podstawowych funkcji oraz komplet lekcji na temat systemu. Składa się graficznych symulacji, głosowych podpowiedzi a także wskazówek tekstowych umożliwiających wprowadzenie krok po kroku do obsługi ETS4. Program dopasowano tak, by użytkownik mógł stale testować swoją wiedzę i ćwiczyć by poznać konsekwencje poszczególnych decyzji w sprawie elementów przygotowywanego projektu. W programie zawarto także przykładowe projekty KNX jako punkt wyjścia do budowy zindywidualizowanych instalacji. Możliwe są symulacje projektów, by poznać działanie poszczególnych rozwiązań.

Praca z eCampus jest premiowana. Po zdobyciu określonej liczby punktów po zakończeniu testu użytkownik może wydrukować certyfikat e-learningu i bezpłatny dostęp do oprogramowania ETS4 Lite.

Polecane artykuły

Czytaj więcej z Stowarzyszenie EIB/KNX

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *