Kolory tynków Termo Organiki na AutoCada

Kolory tynków Termo Organiki na AutoCada

Dedykowany dla architektów plik instalacyjny z aktualnymi kolorami tynków dostępny jest na firmowej stronie producenta (link).

– Po zainstalowaniu pliku zgodnie z łatwą instrukcją, na liście rozwijalnej AutoCad-a w oknie wyboru kolorystyki, pojawi się zakładka „Paleta kolorów” – mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki – Taka “nakładka” ułatwia właściwy wybór kolorów przy tworzeniu koncepcji kolorystyki w projektach termomodernizacyjnych.

Na firmowej stronie firmowej Termo Organiki znajduję się również przyjazny i intuicyjny program, który pomaga wykonać roboczy kosztorys ocieplenia budynku. Program wyliczy jakiej grubości styropian o określonej lambdzie zastosować do docieplenia wraz ze wszystkimi potrzebnymi składnikami firmowego systemu ociepleń.

System ociepleń Platinum Termo Organiki.

System Platinum to zestaw materiałów do ocieplania dobranych tak, by ich właściwości pozwalały na stworzenie izolacji budynku. W skład systemu wchodzą kleje, tynki, zaprawy, grunty, siatki oraz farby a przede wszystkim styropiany Termo Organiki.

Podobnie, jak styropiany posiadające Rekomendacje Techniczne i Jakości wydane przez ITB, tak i wszystkie produkty systemu ociepleń Platinum znajdują się pod stałą kontrolą jakości na każdym etapie ich wytwarzania.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *