Kolory w chłodnictwie –  Electrolux Inspiration

Kolory w chłodnictwie – Electrolux Inspiration

Wszystkie urządzenia z nowej linii Inspiration charakteryzują się czystością formy, prostym i eleganckim designem. Takie rozwiązanie umożliwia zintegrowanie wszystkich produktów oraz ich swobodne dopasowanie. Nie ma znaczenia, czy ustawimy je w jednej linii, czy w grupie czterech urządzeń, zawsze będą do siebie pasowały i tworzyły spójną całość.

Nowa linia lodówek w trzech nietypowych kolorach (czerwony, brązowa stal szlachetna i czarna stal szlachetna) doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Electrolux jako jedyny producent sprzętu AGD na świecie oferuje kompleksowe i wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalnych kuchni i pralni.

Panel sterowania obsługuje się intuicyjnie (we wszystkich urządzeniach należących do linii). Na każdym panelu jest taka sama grafika z uproszczonymi ikonami oraz biały lub żółty wyświetlacz LED za czarnym szkłem. Wyższe modele są pokryte białym szkłem.

Projektanci przemyśleli również sposób obsługi urządzeń. Teraz jest dużo prostszy. Panel obsługi, który jest taki sam we wszystkich kategoriach produktowych, zapewnia łatwiejszy i szybszy dostęp do najważniejszych funkcji.

Lodówki należące do linii to model EN3487AOH (czerwony), EN3487AOO (brązowa stal szlachetna) i EN3487AOY (czarna stal szlachetna z powłoką Antifingerprint). Wszystkie mają zwiększoną pojemność Space Plus (brutto: 340 l, netto: 239+78 l) i pracują w klasie efektywności energetycznej A+. Wszystkie zostały wyposażone w system TwinTech FrostFree z Multiflow (FreshPlus), dzięki czemu w lodówce panuje zawsze odpowiednia temperatura. Chłodziarkozamrażarki mają umieszczoną na dole bezszronową zamrażarkę z trzema szufladami oraz filtr TasteGuard.

Komfort obsługi zapewnia sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LCD na drzwiach. Idealnymi rozwiązaniami do przechowywania warzyw i owoców są szuflada świeżości Fresh Zone i szuflada CrispFresh. Dodatkowo nowe modele mają automatyczne rozmrażanie w chłodziarce.

Sugerowana cena brutto: 4999 zł.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *