Kompaktowy traktor dla wymagających – Estate Master

Kompaktowy traktor dla wymagających – Estate Master

Traktor Estate Master łączy w sobie dużą moc silnika Briggs & Stratton (typ Power Built 3130 AVS) z optymalnym, kompaktowym rozmiarem maszyny. W zależności od modelu urządzenie wyposażone jest w manualną lub hydrostatyczną skrzynię biegów.

Wartą uwagi cechą tej maszyny są dwa noże agregatu koszącego, co w tej klasie traktorów ogrodowych jest rzadkością. Estate Master ma duży, 240 litrowy kosz na trawę, która gromadzona jest z wyjątkową dokładnością dzięki zintegrowanemu systemowi zbierania. Każda maszyna posiada także system mulczujący, który pozwala na koszenie trawy bez konieczności jej późniejszego zbierania.

Agregat tnący traktora Estate Master wyposażono w szybko-złączki, które po skończonej pracy pozwalają w bezpieczny i sprawny sposób umyć go strumieniem wody. Na komfort pracy wpływa także przednie oświetlenie maszyny (przydatne np. podczas odśnieżania) i elektromagnetyczne sprzęgło pozwalające na pełną kontrolę nad załączaniem noży.

Zestaw akcesoriów opcjonalnych do traktora ogrodowego Estate Master sprawdza się przez cały rok. Oprócz zawartego w standardowym wyposażeniu agregatu koszącego wykorzystywanego w porze letniej, urządzenie może posiadać napełniany wodą walec do wiosennego wyrównania trawnika czy przydatny zimą pług śnieżny.

Polecane akcesoria:

wielozadaniowa, pojemna przyczepka przeznaczona do ciężarów nieprzekraczających 100 kg; wytrzymały pokrowiec chroniący traktor przed opadami; rozsiewacz nawozów o pojemności 30l; walec (napełniany wodą) do wyrównywania trawnika i pług śnieżny z płozami.

Wyposażenie w standardzie:

Producent silnika: Briggs & Stratton (typ: PowerBuilt 3130 AVS)

Akumulator i ładowarka

Elektryczny rozrusznik

Napęd kół tylnych

Przekładnia manualna 5+1  lub hydrostatyczna

System mulczujący

Zintegrowane zbieranie

Tylny wyrzut

Przedni zderzak

Sprzęgło elektromagnetyczne noży

Dźwięk sygnalizujący pełen kosz

Przednie oświetlenie

Maksymalna prędkość: 9,7 km/h

Szerokość koszenia: 84 cm

7 poziomów wysokości koszenia

Hałas: <100 dB

Waga: 187 kg

Cena: 7 999 PLN (HST 8 999 PLN)

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *