Kto ma pilota ten ma władzę?

Kto ma pilota ten ma władzę?

Kiedyś używano określenia uniwersalny pilot. Logitech woli jednak definiować pojęcia na nowo: urządzenie do natychmiastowej konsolidacji pilotów. To zapewne propozycja od inżynierów. Dział marketingu ma zaś swoje określenie: to nie jest pilot; to cud techniki. Przesadzili? W takim razie pora na nasze 3 grosze.

 

Logitech Harmony Touch to  uniwersalny pilot. Po prostu. Uniwersalność nie bierze się znikąd. Sprzęt obsługuje do 15 urządzeń. Zgodność wynosi ponad 225 000 urządzeń multimedialnych. A portfolio marek przekracza 5000.

Nowy Harmony Touch jak wskazuje nazwa: wyposażono w ekran dotykowy. Ale przy okazji pozostawiono trochę tradycyjnych przycisków. Jest się czym bawić. Ekran dotykowy o przekątnej 2,4 cala przystosowano do funkcji przesuwania palcami. Można na nim wyświetlić np. listę ulubionych kanałów. Logitech przygotował 50 ikon, które ławo dostosować. Można również stworzyć własne, by wybierać z listy najbardziej pożądanych kanałów TV. A jak to zrobić? Wystarczy podłączyć pilota do komputera, skorzystać z firmowej strony i konfigurować wszystkie ustawienia. Przy okazji można również zaktualizować oprogramowanie. To się przyda, kiedy w domu pojawi się nowy sprzęt.

 

Co ciekawe nowy pilot nie wymaga oddzielnych baterii. Logitech ma własny akumulator i stację dokującą. Wystarczy zatem od czasu do czasu zostawić pilota w stacji dokującej, by naładować do pełna.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *