Loewe dla miłośników technologii AirPlay: w Soho

Loewe dla miłośników technologii AirPlay: w Soho

Gadżet dla miłośników technologii AirPlay: bezprzewodowego strumieniowego przesyłania muzyki z iPhone’a, iPada czy iPoda do kompatybilnego sprzętu: wzmacniacza czy głośników. Tym razem pochodzi od Loewe, więc nie powinien dziwić minimalistyczny design i porządne materiały. Ale design to nie wszystko. Za nim kryje się sensowna technika, co w przypadku produktów innych marek nie jest wcale takie oczywiste.

Ta sensowna technika to przede wszystkim przetworniki: dwa subwoofery, para tweeterów i para głośników średniotonowych. Łączna moc systemu: 80W. W czasach oszczędzania energii moc nie będzie wykorzystywana bez potrzeby. Sprzęt wyposażono w funkcję WakeUp On LAN/WLAN, by był gotowy do pracy od razu po rozpoczęciu odtwarzania muzyki.

Istnieje także możliwość przełączania za pośrednictwem telefonu między kilkoma głośnikami znajdującymi się w różnych pomieszczeniach. Transmisja pomiędzy urządzeniami jest możliwa za pośrednictwem sieci LAN lub WLAN. Do tego jeszcze klasyczne podłączenia przewodowe: gniazda AUX i USB. Możliwe jest również przełączanie się za pośrednictwem telefonu iPhone, między kilkoma głośnikami Loewe Air Speaker, znajdującymi się w różnych pomieszczeniach. Do zobaczenia i wypróbowania podczas wystawy w Soho.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *