Loewe: dźwięk lżejszy od powietrza

Loewe: dźwięk lżejszy od powietrza

Każdy z nas zna to uczucie – powrót z pracy do domu, czas na relaks. Pora się odprężyć – to przecież zasłużony odpoczynek po dniu pełnym stresu. Zamykasz drzwi od domu. Po chwili, delikatnym dotknięciem ekranu iPhone’a uwalniasz relaksujące dźwięki w mgnieniu oka wypełniające dom.  To sen?

Wcale nie! Z nowym, kompaktowym głośnikiem Loewe Air Speaker to wszystko staje się rzeczywistością. Muzyka odtwarzana wprost z iPhone, iPod, iPad lub iTunes za pośrednictwem bezprzewodowego standardu AirPlay – wprost do Loewe Air Speaker.

Głośnik o minimalistycznym, charakterystycznym dla marki Loewe, designie zawiera dwa subwoofery, dwa głośniki wysokotonowe oraz dwa głośniki średniotonowe oferując łączną moc 80 W.  Taka kompozycja gwarantuje wysoką jakość odtwarzania muzyki, która delikatnie wypełni domową przestrzeń.

 

Możliwe jest również przełączanie się za pośrednictwem telefonu iPhone, między kilkoma głośnikami Loewe Air Speaker, znajdującymi się w różnych pomieszczeniach. Transmisja danych w standardzie AirPlay odbywa się poprzez sieć LAN lub WLAN. Dzięki funkcji WakeUp On LAN/WLAN (włączanie przez sieć LAN/WLAN),  głośnik gotowy jest natychmiast, gdy tylko uruchomimy odtwarzanie. Loewe Air Speaker wyposażono także w gniazdo Aux-in oraz port USB umożliwiając bezpośrednie podłączenie np. iPoda za pomocą przewodu.

Loewe Air Speaker idealnie dopasowuje się do każdego pomieszczenia. Doskonałe wzornictwo, oparte na czarnym lub srebrnym aluminium oraz wymienne intarsje pozwalają dostosować urządzenie do gustu i otoczenia użytkownika.

Loewe Air Speaker to kolejny dowód innowacyjnego spojrzenia marki Loewe na domową rozrywkę – w najlepszej jakości.

www.loewe.pl

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *