Loewe podczas targów i wystawy w Soho w Warszawie: kino domowe

Loewe podczas targów i wystawy w Soho w Warszawie: kino domowe

Przedstawiciele cenionych magazynów wchodzących w skład Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA) wybrali telewizor Loewe Connect ID 46, któremu w połączeniu z zestawem Loewe Home Cinema Set 5.1 przyznali wyróżnienie „Najlepszego Rozwiązania Kina Domowego 2012-2013”. Jury uzasadniając swój wybór stwierdziło:
„Ta stylowa kombinacja kina domowego jest elastycznym rozwiązaniem – łatwo podda się estetycznej integracji w salonie, jako że telewizor Connect ID 46 występuje w 2160 kombinacjach designu i wyposażenia; dostępne są różne podstawki, kolory i funkcje. Obraz łączy się z doskonałymi parametrami systemu Home Cinema Set 5.1, w skład którego wchodzi system Media Vision 3D Blu-ray z dokowaniem iPoda/iPhone’a, pięć głośników satelitarnych i bezprzewodowy subwoofer. Sterowanie będzie łatwe poprzez firmową aplikację Assist Media, kompatybilną z iPadem. To ekskluzywny komplet, demonstrujący materiały i wykonanie najwyżej jakości.”

Loewe Connect ID

Loewe Connect ID jest dostępny z duża przekątną ekranu 55-cali. Łącząc innowację wrażeń i indywidualny design (ID), telewizor Loewe jest praktycznie bezkonkurencyjny wśród smart TV. Connect ID może być dopasowany tak, aby odzwierciedlać idee i osobowość każdego właściciela. Nowa rodzina Connect ID od Loewe dostępna jest w dwu wersjach technicznych (z lub bez zintegrowanego dysku twardego z nagrywarką DR+) i w czterech różnych rozmiarach (32, 40, 46 i 55-cali) – z dwunastoma kombinacjami kolorów i 30 wyjątkowymi możliwościami konfiguracji. To daje 4320 telewizorów Connect ID, każdy w innym charakterze. Wybór spośród Czarnego, Białego, Srebrnego, Beżowego, Zielonego lub Pomarańczowego koloru obudowy oraz Białego lub Czarnego obramowania o wysokim połysku pozwala dopasować telewizor zarówno do klasycznego, eleganckiego wnętrza jak i oryginalnego, nowoczesnego mieszkania. Nie tylko wzornictwo, ale również bogate wnętrze czynią telewizory Connect ID niezawodnymi. Wszystkie trzy rozmiary ekranu

zapewniają doskonałe wrażenia przy oglądaniu materiałów 3D. Dodajmy do tego krystaliczną jakość dźwięku i nieograniczoną ilość obsługiwanych multimediów dzięki innowacyjnym aplikacjom Loewe.
Connect ID jest dostępny w czterech rozmiarach ekranu: 32, 40 i 46-calowym, aż do dużego formatu kinowego 55-cali. Loewe wykorzystało panele LCD z 200-Hercową technologią, aby zapewnić optymalną jakość obrazu w każdym telewizorze niezależnie od wielkości ekranu. Z aktywnymi okularami Loewe 3D możliwe jest oglądanie trójwymiarowych materiałów w ich najlepszej odsłonie. Każdy telewizor wyposażono w tuner HDTV- DVB-T/C oraz DVB-S2 (oraz opcjonalnie DVB-T2). Optymalne możliwości połączeń zapewniają dwa gniazda Cl+, trzy porty HDMI – w tym jeden z kanałem zwrotnym (ARC) oraz dwa gniazda USB. Connect ID może być wyposażony również w zintegrowany dysk DR+ zapewniając 500 GB przestrzeni do nagrywania ulubionych programów i filmów, jeśli umożliwia to dostawca usług telewizyjnych.

Obsługa sieci LAN oraz WLAN jest w standardowym wyposażeniu Connect ID. Telewizor obsługuje także klasyczne dla Loewe funkcje, takie jak Loewe MediaHome, Loewe MediaText oraz dostęp do zawartości Internetu poprzez Loewe MediaNet. Connect ID wyposażono także w technologię Loewe DR+ Streaming, która otrzymała nagrodę EISA 2011-2012. Możliwe jest zatem łatwe odtwarzanie strumieniowe na drugim telewizorze Loewe znajdującym się w obrębie domowej sieci. Obsługa telewizora odbywa się nie tylko za pośrednictwem zaawansowanego pilota sterowania Loewe Assist lecz możliwe jest także korzystanie z aplikacji sterującej na iPada. Dodatkowo, na jego ekranie uzyskamy dostęp do elektronicznego przewodnika po programach (EPG). Nagrywanie i przeglądanie programów telewizyjnych nie może być już prostsze.

Loewe Home Cinema Set 5.1

Oprócz doskonałego obrazu, kluczem do osiągnięcia doskonałej jakości domowego kina jest zapewnienie idealnego dźwięku. Takie właśnie połączenie znajdziemy w nowym zestawie kina domowego od Loewe – teraz z systemem dźwiękowym 5.1. Zestaw zawiera subwoofer Loewe oraz pięć satelitarnych głośników – w tym jeden funkcjonujący jako głośnik centralny. Zarówno wzmacniacz, jak i komponenty odtwarzania zostały objęte kompatybilnym z materiałami 3D systemem Loewe MediaVision 3D. Możliwe jest także bezprzewodowe podłączenie subwoofera do systemu. W zestawie znajdziemy też urządzenie do zdalnego sterowania Loewe Assist HomeCinema – dzięki któremu obsługa systemu jest niezwykle łatwa i komfortowa. Loewe Home Cinema Set 5.1 dostępny jest w kolorze Srebrnym Aluminium oraz Czarnym.
System MediaVision 3D stanowi główny trzon zestawu kina domowego Loewe, gwarantując rozrywkę najwyższej klasy. Zarówno przy oglądaniu ulubionych filmów z odtwarzacza Blu-ray, jak i przy słuchaniu utworów z iPoda – jakość dźwięku będzie niezwykle poruszająca. MediaVision 3D ma wbudowany interfejs iPod/iPhone i zapewnia wsparcie dla licznych formatów dźwięku HD (między innymi Dolby True HD czy dts-HD MA). Jeśli dostępne jest połączenie internetowe, MediaVision 3D może uzyskać dostęp do platformy Loewe MusicDetector – nigdy już nie będziesz musiał zastanawiać się nad tytułem czy wykonawcą słyszanego utworu. System wyszuka piosenkę w rozbudowanej bazie utworów Gracenote, a wszystko odbędzie się podczas jej odtwarzania. Ponadto, MediaVision 3D zapewnia, że zgrywanie utworów także nie sprawia problemów – bez konieczności korzystania z płyt CD. Pliki z ulubionymi piosenkami mogą zostać zapisane na przenośnej pamięci USB. Jak przystało na nowoczesny sprzęt klasy Premium – system Loewe zaopatrzony jest w dwa wejścia oraz jedno wyjście HDMI.
Rzeczą oczywistą dla marki Loewe jest także ekskluzywne wzornictwo MediaVision 3D z licznymi możliwościami indywidualizacji. Górna powierzchnia odtwarzacza może być dostosowana według gustu użytkownika za pomocą wymiennych, kolorystycznych intarsji. Wystarczy wybrać jeden z 250 dostępnych odcieni, a odtwarzacz idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *