Lutron HomeWorks

Lutron HomeWorks

Jest późno. Ciemno. Mokro. Jedziesz samochodem. I marzysz o tym, żeby już być… w domu. Wyobraź sobie, że gdy skręcasz na podjazd, zapalają się światła oświetlając drogę do garażu i wejście do domu. Gdy zamykasz za sobą drzwi, łagodne kręgi świtała uprzyjemniają przejście z korytarza do kuchni, w której światła punktowe wyróżniają blaty, szklane szafki i lodówkę.

A to wszystko dzieje się za dotknięciem przycisku – dzięki HomeWorks. Choć jest niezwykle prosty w obsłudze, jest to najbardziej zaawansowany i elastyczny system sterowania oświetleniem na świecie. Nie musisz przejmować się całymi blokami przycisków, sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą eleganckiej klawiatury naściennej. Z pomocą HomeWorksR sterujesz każdym źródłem światła, zasłoną czy roletą połączonymi z systemem za pomocą któregokolwiek przycisku.

Kiedy wieczorem udajesz się na spoczynek, z sypialni możesz “uśpić” cały dom za dotknięciem jednego przycisku. Światła wyłączają się, zasłony zasuwają w tym najbardziej relaksującym wieczornym rytuale. A jeśli w nocy dziecko usłyszy jakiś hałas, może włączyć wszystkie światła przyciskając jeden przycisk.

HomeWorks pomoże też zabezpieczyć Twój dom. Wbudowany zegar zapewnia oświetlenie kluczowych stref na zewnątrz domu w nocy. A kiedy jesteś poza domem, HomeWorks włączy światła o zwyczajowych porach. HomeWorks oferuje nieograniczone możliwości sterowania oświetleniem domu oraz inne korzyści. System HomeWorks można zintegrować z czujnikami sytemu bezpieczeństwa, dzięki czemu aktywacja systemu bezpieczeństwa spowoduje też włączenie oświetlenia.

Integracja z kinem domowym sprawi, że światła zostaną delikatnie ściemnione podczas obniżania ekranu projektora przygotowując pokój na rozpoczęcie filmu w Twoim własnym kinie.

Kiedy jesteś poza domem, masz dostęp do systemu poprzez Internet. Możesz na przykład włączyć światła dla przybywających wcześnie gości. Niczym przewidujący i obowiązkowy kamerdyner system HomeWorks nie tylko spełnia Twoje życzenia – on je przewiduje. Teraz czujesz się naprawdę w domu.

Od redakcji: materiał przygotowany przez firmę Lutron.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *