Maszynka do hałasu? Pora na cichy blender

Maszynka do hałasu? Pora na cichy blender

Z czym może się kojarzyć blender? Nam przede wszystkim z amerykańskimi komediami i ewentualnie z szalonymi pomysłami na destrukcję iPhone albo Samsunga Galaxy. Za każdym razem: z hałasem. I to nawet na poziomie 95 dB! Tyle co kosiarka czy motocykl. Ale może być inaczej. Electrolux twierdzi, że rozwiązał problem. Poniżej szczegóły.

Electrolux sam o sobie

Kuchnia zazwyczaj stanowi centrum życia towarzyskiego, a w okresie przed Świętami staje się wręcz najważniejszym miejscem każdego domu. To tu wszyscy spędzają większość swojego czasu przygotowując wigilijno-świąteczne potrawy, używając wielu urządzeń AGD na raz.  Wiele z nich wydaje intensywne, głośne dźwięki, uniemożliwiające swobodną rozmowę. Typowym przykładem są blendery, wytwarzające, podobnie jak kosiarki czy motocykle, hałas na poziomie 85-95 decybeli. Z myślą o osobach, ceniących uroki rozmów przy kuchennym stole, Electrolux stworzył wyjątkowo cichy blender Powermix Silent Blender ESB 4400.

.

 

Innowacyjny blender Electrolux Powermix Silent, został zaprojektowany tak, aby wyeliminować hałas, który mógłby przeszkadzać uczestnikom rodzinnych spotkań w kuchni, podczas wspólnego przygotowania posiłków. Opatentowany system redukcji dźwięku sprawia, że blender jest cichszy, niż jakikolwiek inny produkt tej kategorii dostępny dziś na rynku. W praktyce oznacza to, że nowy blender Electrolux jest 10 razy cichszy, niż przeciętny produkt tej grupy.

10 razy ciszej

Przy tak obniżonym natężeniu hałasu można swobodnie kontynuować rozmowę w czasie przygotowywania napojów, zup czy sosów. Szklany dzban o trójkątnym kształcie gwarantuje doskonałe rezultaty miksowania. Funkcjonalny, łatwy w czyszczeniu i bezpieczny w obsłudze blender ESB4400 pozostaje w harmonii z najnowszymi trendami wystroju kuchni. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest solidny i przyjemny w obsłudze. To idealny pomysł na prezent dla najbliższych. Teraz niejedna opowiedziana w kuchni historia umili czas przyrządzania ulubionych smakołyków.

Blendery PowerMix Silent zostały wyróżnione godłem „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012” oraz otrzymały wyróżnienie w plebiscycie „Superprodukt Świata Kobiety 2011”.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *