Męczą Cię upały? Weź prysznic w swoim ogrodzie!

Męczą Cię upały? Weź prysznic w swoim ogrodzie!

Już od czasów starożytnej Grecji ludzie korzystali z pryszniców. Dziś jest on powszechnie stosowany przez miliardy osób na całym świecie. W letnie, upalne dni nie ma nic przyjemniejszego od chłodnego, orzeźwiającego natrysku.  Dziś można sobie zapewnić taką przyjemność nawet w ogrodzie.

Orzeźwiająca kąpiel w ogrodzie

Kiedy za oknem upał daje się we znaki, a opalanie na ogrodowym leżaku staje się nużące, warto od czasu do czasu schłodzić ciało chłodną wodą. W szczycie lata zażywanie prysznica nawet do kilku razy dziennie nie jest niczym nadzwyczajnym. Orzeźwiający prysznic w ogrodzie pozwoli obniżyć temperaturę ciała i sprawi wiele rozrywki. Jedną z propozycji jest natrysk ogrodowy GARDENA, wyposażony w trójnożny statyw, która umożliwia ustawienie go w dowolnym miejscu.

Letnia zabawa – prysznic dla dzieci!

Dzieci mają w wakacje mnóstwo wolnego czasu, który bardzo chętnie spożytkowują na zabawę. W upalne dni prysznic w ogrodzie może być świetnym placem zabaw. Nie ma nic fajniejszego niż oblewanie przyjaciół chłodną wodą w ogrodzie, nie robiąc przy tym bałaganu. Najlepiej, jeśli natrysk posiada regulację strumienia wody. Istnieje wówczas możliwość wyboru między łagodnym strumieniem do wodnych zabaw,  a delikatną mżawką, przy której można zażyć chwili odpoczynku między kolejnymi zabawami. Prysznic może być też doskonałą okazją, do spędzenia wolnego czasu bawiąc się z  dziećmi na świeżym powietrzu.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *