Mobilny wybór materiałów i kolorów elewacji domu od quick-mix

Mobilny wybór materiałów i kolorów elewacji domu od quick-mix

Wybór materiałów elewacyjnych oraz ich kolorystyki wiąże się ze stresem. Każdy przecież chce, by jego dom był ładny, a elewacja nie zniszczyła się pod wpływem deszczu, śniegu, wiatru, promieni słonecznych i szybko zmieniającej się temperatury. Teraz można już nadać domowi ostateczny wyraz bez męczących wizyt w składach budowlanych. Wystarczy mieć urządzenie mobilne i nieco czasu – na przykład podczas podróży.

Z App Store można pobrać dwie bezpłatne aplikacje na iPad / iPhone firmy quick-mix. Kreacja Domu (Hausdesigner) umożliwia szybki wybór kolorów elewacji i materiałów.

Dzięki niej na ekranie mamy natychmiast wizualizację domu z wybranego materiału i w odpowiadającej nam kolorystyce. Kolory można nanosić na dowolne powierzchnie – ściany, spoiny, dachówki, wnęki, cokoły. Program udostępnia ponad 340 kolorów tynków oraz farb, jak też wiele rodzajów cegły klinkierowej i kolorystyki spoin.

Dodatkowym atutem jest to, że program pokazuje nam, jak będzie wyglądała elewacja o różnych porach dnia. W przypadku elewacji klinkierowej są to 4 przykładowe obiekty, w przypadku elewacji  wykończonej tynkami quick-mix – 3 bryły budynku.

Aplikacja Katalog (Lieferprogramm) zawiera wszystkie niezbędne informacje o produktach quick-mix. Jest doskonałym narzędziem dedykowanym projektantom, umozliwiając im szybkie zapoznanie się parametrami technicznymi materiałów oferowanych przez firmę quick-mix. Prezentuje nie tylko pojedyncze produkty (ich charakterystykę i dane techncizne), ale także rozwiązania systemowe dla budownictwa. W aplikacji dostępnych jest około 200 produktów podzielonych na 10 grup. Wszystkie informacje o produktach mogą być wysyłane mailem bezpośrednio z aplikacji.

 

Autor: Marianna Pogodna

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *