Nie tylko KNX. Także LCN

Nie tylko KNX. Także LCN

LCN? Jeśli sama nazwa jeszcze niewiele mówi, pora zacytować samego producenta. Na polskiej stronie twierdzi, że: przez zaangażowaną i kompetentną pracę w regionach w przeciągu 4 lat System LCN jest nie tylko zauważalny na rynku elektrotechnicznym ale stał się jednym z wiodących systemów inteligentnego sterownia w Polsce. 

Ma się czym chwalić:  LCN Polska i issendorf AG wypracowały program wdrażania systemu LCN w proces nauczania w szkołach i uczelniach o profilu elektrotechnicznym z którego skorzystało już wiele szkół. Na przełomie grudnia 2008 i stycznia 2009 przy Politechnice Łódzkiej została uruchomiona z wykorzystaniem funduszy unijnych, nowoczesna Pracownia Integracji Systemów Automatyki Budynkowej oparta o system LCN.

A co się kryje za nazwą firmy? Ponownie cytujemy:

– s

– system magistralowy do automatyzacji budynku

– system, który rozpoznaje autoryzowane osoby wchodzące na teren nieruchomości już przy wejściu i otwiera drzwi w pełni automatycznie.

– LCN przestawia wieczorem dzwonek do drzwi na cichy tryb pracy, aby goście nie zbudzili dzieci.

– LCN ustawia automatycznie wszystkie punkty oświetleniowe w domu na ustalony jednorazowo poziom natężenia światła, monitoruje obiekt także podczas nieobecności mieszkańców, dba o sztuczne nawadnianie ogrodów i realizuje jeszcze więcej innych funkcji.

– System LCN umożliwia realizację wszystkich potencjalnych procesów i układów sterujących w prosty i szybki. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie komfortu, a dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii zredukowanie kosztów utrzymania.

– LCN można w każdym czasie dopasować do zmieniających się wymagań. Dzięki LCN budynki są przygotowane na wyzwania przyszłości.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *