Normstahl Entrematic: nowa brama boczna

Normstahl Entrematic: nowa brama boczna

To ciekawie brzmi: szerokie możliwości kreacji wejścia do garażu. A konkretniej? O boczną bramę garażową.Innymi słowy: bramę, która nie zabiera zbyt wiele miejsca a przy okazji nie zmniejsza wysokości i szerokości otworu wjazdowego. Kto ma samochód, który mieści się na styk – dobrze wie o co chodzi.

Normstahl sam o sobie

Brama boczna posiada wiele zalet i warto tu choćby przywołać prowadzenie po wąskim łuku do ściany bocznej garażu – dzięki czemu nie zabierają one miejsca za, ani przed bramą, nie zmniejszając także wysokości oraz szerokości otworu wjazdowego. Brama sekcyjna boczna przesuwa się na prowadnicy przymocowanej do nadproża. Dolna szyna ze stali nierdzewnej może zostać w nowo budowanym garażu zabetonowana. Bez problemu można po niej przejeżdżać także ciężkimi pojazdami.

 

Z kolei nowa renowacyjna szyna prowadząca, wykonana z eloksalowanego aluminium, o wysokości tylko 15 mm ułatwia wjeżdżanie do garażu oraz wprowadzanie motoru, roweru czy kosiarki. Dodatkowym walorem bramy Top Normstahl Entrematic są aż trzy systemy łuków prowadzących.

Co więcej, brama boczna doskonale sprawdza się w roli drzwi przejściowych. Wystarczy otworzyć bramę tylko na tyle, na ile jest to potrzebne. Panel bramy nie posiada dodatkowych elementów, które zakłócałyby harmonijny wygląd garażu, a także wygodnie korzystanie z niej każdego dnia.

Możliwe jest zamówienie bramy bocznej Top firmy Normstahl Entrematic o szerokości od 1 720 do 5 500 mm oraz wysokości od 1 820 do 3 000 mm. Co godne podkreślenia, wykonanej z dokładnością co do milimetra. Dzięki temu rozwiązania firmy Normstahl Entrematic sprawdzą się niezależnie od rodzaju posiadanego otworu garażowego.

Stylowo

Indywidualny charakter bramy bocznej Top firmy Normstahl Entrematic można uzyskać dzięki wyborowi spośród 10 kolorów standardowych oraz 5 przetłoczeniom: Line, Trend, Style, Micro oraz Flair. Pierwszy z nich to model z pionowymi, podwójnymi regularnie rozmieszczonymi przetłoczeniami, który ma elegancki i bardzo wyrazisty wygląd.

Połączenia między segmentami są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu potęgują one wrażenie ogólnej harmonii estetycznej. Z kolei elegancka, harmonijna, spełniająca wysokie wymagania inwestorów brama Top Trend charakteryzuje się pionowymi, półokrągłymi przetłoczeniami pośrodku panelu.

Przetłoczenie Micro charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. Co ciekawe, delikatne tłoczenie na całej powierzchni panelu powoduje jego idealne łączenie na styku dwóch segmentów. Oznacza to, że zamknięta brama wygląda tak, jak byłaby złożona z jednego panelu.

Brama sekcyjna boczna z przetłoczeniem brzegowym Flair predestynowana jest zarówno do ambitnego nowego budownictwa, jak i do stylowej renowacji garażowego wejścia. Aby nadać bramie niepowtarzalnego wyglądu można także skorzystać z oferty praktycznych i atrakcyjnych przeszkleń. Okienka z przezroczystego, podwójnego, odpornego na zarysowania szkła akrylowego oprawiane są w ramy w kolorze bramy lub w odcieniu specjalnym. Na życzenie klienta mogą być one dostarczone ze szkłem ornamentowym lub mlecznym.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *