Nowa kolekcja lodówek Samsung

Nowa kolekcja lodówek Samsung

Samsung promuje nową kolekcję lodówek. Wśród modeli objętych promocją, 10 należy do cenionej rodziny Grand,  5 do serii Sveta, a 2 modele przeznaczono do zabudowy. Niektóre modele sprzętów z rodziny Grand otrzymały jako pierwsze w Polsce klasę energetyczną A+++, ponieważ do pracy potrzebują o 60% energii mniej niż urządzenia z klasą A. Dzięki zastosowaniu diod LED zmniejszono też o 75% zapotrzebowanie na energię potrzebną do oświetlenia wnętrza lodówki. Wykorzystano w nich też technologię Samsung Smart Eco System, która wykorzystuje system czujników mierzących temperaturę oraz unikatowy, samoregulujący się kompresor Digital Inverter™, utrzymujący stałą temperaturę w środku. Ponadto dzięki zastosowaniu autorskiej technologii firmy Samsung zwiększono o 60 litrów przestrzeń wewnątrz lodówki – jest to możliwe dzięki zmniejszeniu grubości ścianek. Jednocześnie wymiary zewnętrzne urządzenia pozostały bez zmian.

Lodówki z rodziny Grand imponują nie tylko swoim designem, ale także pojemnością i sprawnością działania. Dwa termostaty umożliwiają niezależną od siebie regulację temperatury w komorach przeznaczonych do przechowywania różnych rodzajów żywności. Można dostosować temperaturę w chłodziarce i zamrażarce indywidualnie do swoich potrzeb, a o odpowiedni poziom wilgotności powietrza, optymalny dla większości produktów żywnościowych, zadba system Multi Flow. Do dyspozycji mamy także wielofunkcyjną szufladę CoolSelect Zone™. To niezależnie sterowana wielofunkcyjna komora, która umożliwia wybór temperatury w zakresie od -5 do 5˚C. Naturalne, białe oświetlenie wnętrza komory ułatwia znalezienie produktów o każdej porze dnia i nocy.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *