Nowe stojaki dla produktów Apple

Nowe stojaki dla produktów Apple

Ciekawe gadżety dla fanów sprzętu Apple. Co ważne: całkiem przydatne. A przy okazji lepiej eksponujące jabłuszko na biurku.

ROC – podstawa dla iPada i MacBooka

Stojak ROC jest dedykowany urządzeniom MacBook Pro, iPad wszystkich generacji oraz tabletom innych producentów. Dzięki swojej wadze i antypoślizgowym uchwytom wykonanym z gumy, MacBook Pro oraz iPad są umieszczone w bezpiecznej pozycji wertykalnej, przez co zyskujemy więcej wolnego miejsca na biurku. MacBook Pro jest utrzymywany w nieruchomej pozycji, natomiast iPad posiada odrobinę luzu dzięki czemu można ustawić go pod dogodnym nachyleniem umożliwiającym swobodne oglądanie filmu lub korzystanie z aplikacji. Urządzenia umieszczone w stojaku ROC, są również gotowe do ładowania. iPad ma sporo miejsca na kable, jeżeli zaś chodzi o MacBook Pro to można do niego podłączyć nie tylko ładowarkę, ale także inne peryferia. Kolejną zaletą stosowania stojaka jest rozwiązanie problemu poplątanych kabli – dzięki ROC można je uporządkować. Stojak ROC jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym.

L-STAND – ramię na MacBooka

Alternatywą dla ROC’a jest L-STAND. Posiada aluminiową ramę, która przekształca MacBooka w szczupłą, biurkową mini wieżyczkę. Uchwyt zmniejsza powierzchnię zajmowaną przez Maca i ułatwia dogodne ułożenie kabli. Nieścieralna guma umieszczona wewnątrz uchwytu chroni sprzęt przed ewentualnymi zadrapaniami i zapewnia stabilność.

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *