Nowy model grzejnika – zabawa formą

Nowy model grzejnika – zabawa formą

FRAME to nowy model grzejnika wprowadzony do grupy BASIC. W założeniu uniwersalny i standardowy, zaskakuje kształtem i pokazuje, że znana forma może mieć ciekawe oblicze: wszystko dzięki  połączeniu różnych rozwiązań.

To kolejny, niezwyczajny model grzejnika drabinkowego w ofercie Instal-Projektu. Dzięki zastosowaniu w konstrukcji profili o okrągłym i kwadratowym przekroju, uzyskujemy grzejnik, który bezbłędnie wpasuje się w aranżację każdej łazienki. Inspiracją do powstania tego grzejnika było przenikanie i łączenie kształtów obłych z elementami o zdecydowanej, ostrej formie. Kwadratowe kolektory, a także szerokie profile w ramie i środkowej części grzejnika, stworzyły ramę dla okrągłych rurek, znajdujących się w jego głównych częściach.

Model FRAME posiada trzy szerokości: 40, 50 i 60 cm i trzy wysokości: 60, 110 i 160 cm. Dzięki takiej rozpiętości rozmiarów z łatwością można dopasować go do każdej, typowej przestrzeni w łazience. Na niezbyt szerokich ścianach sprawdzi się model wąski i wysoki, w miejscach o większej przestrzeni możemy zdecydować się na wersję niższą i szeroką. To grzejnik dla tych, którzy lubią różnorodność, bądź zwyczajnie nie chcą wybierać między okrągłymi a kwadratowymi kształtami. W tym modelu można mieć wszystko naraz.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *