Obsługa klimatyzatora za pomocą telefonu komórkowego

Obsługa klimatyzatora za pomocą telefonu komórkowego

Inteligentne urządzenia to już niemal standard. Producenci coraz chętniej wykorzystują innowacyjne rozwiązania, by poprawić funkcjonalność swoich sprzętów. Nie inaczej jest w przypadku marki Samsung, koreańskiego producenta, której oferta poszerzyła się o kolejną nowość.

Wśród tegorocznych nowości w segmencie klimatyzacji marki Samsung warto zwrócić uwagę na nowy model jednostki ściennej z modułem umożliwiającym komunikację przez sieć Wi-Fi. To innowacyjne rozwiązanie sprawi, że sterowanie jednostką klimatyzacji będzie dużo łatwiejsze i wygodniejsze. Najnowszy klimatyzator z serii K dzięki nowej funkcji można obsługiwać za pomocą telefonu komórkowego, zarówno z domu, jak i spoza niego. Lokalnie smartfon z aplikacją Smart A/C może służyć zamiast standardowego sterownika bezprzewodowego. Ponadto użytkownik ma możliwość tworzenia dziennych i tygodniowych harmonogramów pracy. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o włączaniu czy wyłączaniu klimatyzatora, jeśli na przykład wychodzimy z domu. Zdalnie można sterować urządzeniem, zmienić nastawę temperatury bądź tryb pracy.

Dzięki wyjątkowym funkcjom oczyszczania powietrza klimatyzator neutralizuje większość patogenów obecnych w powietrzu, takich jak wirusy, bakterie, grzyby czy alergeny. Rozwiązanie S-Plasma Ion uwalnia do powietrza aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizujące groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu. Rezultatem działania S-Plasma Ion jest czyste i odświeżające powietrze wypływające z klimatyzatora. W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu jonizator jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu, wpływa korzystnie na poprawę jakości powietrza. Tym samym znajduje zastosowanie w pomieszczeniach o wysokim rygorze czystości. Dodatkowo urządzenie wyróżnia się efektywnością energetyczną sięgającą nominalnie EER/COP 5,2/5,2.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *