Odliczanie zakończone.

Odliczanie zakończone.

Odliczanie zakończone! Pierwsza polska edycja targów Dom Inteligentny organizowanych przez spółkę DI MEDIA & CO Sp. z o.o. rozpoczęła się zgodnie z planem!
Można nas odwiedzić od czwartku do soboty. Od 25 do 27 października 2012 roku. Adres: ulica Mińska 25 w Warszawie. Godziny otwarcia: 10 -18 w czwartek i w piątek. W sobotę wcześniej: od 9 do 17.

Dom inteligentny od kuchni
Jak powstaje dom inteligentny? Co potrafią zaawansowane instalacje? Jak to się dzieje, że zaawansowana automatyka wyręcza nas na co dzień z wielu drobnych czynności? Spotkaj się z ekspertami, zobacz i przetestuj możliwości zaawansowanej technologii. Na targach czekają eksperci największych światowych marek: ABB, Gira, JUNG a także stowarzyszenia KNX obecnego na całym świecie.


Architekci podczas pracy
Jak pogodzić nowoczesne wnętrze z niebanalnym wyglądem, funkcjonalnością i dobrą atmosferą? Przykład projektu komfortowego i niebanalnego wnętrza w nowoczesnym domu a także śmiałych projektów mebli Gacca do inteligentnego domu. Realizacja studia 81.waw.pl .

Świat fascynujących technologii
– systemy sterowania inteligentnym domem pokażą najlepsi specjaliści m.in. Busch-Jaeger, Crestron, LCN, Loxone, URC i Synergia Tech
– koncepcyjny projekt inteligentnego domu Living Space ABB Busch Jaeger
– inteligentny dom wg. Sony. Cztery strefy tematyczne: TV, kina domowego, mobilnej rozrywki i PlayStation. Polska premiera kina domowego 4K.
– Canon w inteligentnym domu i biurze: świat nowoczesnych instalacji nie tylko z perspektywy obiektywu aparatu cyfrowego.
– architekci ze studia 81.waw.pl – projekt komfortowego i niebanalnego wnętrza w nowoczesnym domu a także śmiałych projektów mebli Gacca do inteligentnego domu.
– niewidoczne głośniki: do schowania w ścianach, by idealnie dopasować się do wystroju nie tylko nowoczesnych wnętrz ale także i rezydencji, zabytków podlegających ochronie
– systemy oszczędzania energii i zarządzania nowoczesnym domem Gira
– ekskluzywne rozwiązania nagłośnienia nowoczesnych ogrodów, basenów i saun
– nie tylko dla specjalistów: JUNG – integracja multiroom i technologii Kinect z systemem inteligentnego budynku KNX.
– koncepcja zastosowania odnawialnych źródeł energii w domu inteligentnym
– nagrodzony przez stowarzyszenie fachowej prasy europejskiej EISA: „Najlepsze Rozwiązanie Kina Domowego 2012-2013” – Loewe Home Cinema
– przyjdź, zobacz, poczuj. Pięć fascynujących modeli Porsche w strefie KMH Motozone.
– świat inteligentnych systemów w nowoczesnym domu – od przysłowiowej kuchni: Zintech

Niezwykłe premiery na targach w Soho.
Polecamy w szczególności premiery fascynującego sprzętu, który można po raz pierwszy zobaczyć na targach w Polsce.
Ekskluzywna kolekcja telewizorów Bang & Olufsen BeoVision 11 w nowoczesnym i luksusowym wnętrzu. Zaledwie tydzień po światowej premierze!
Polska premiera najnowszego zaawansowanego aparatu cyfrowego Canon EOS 6D. Zaledwie miesiąc po światowej premierze. Do tego wszystkie nowości z działu fotografii: do przetestowania. A potem? Wykonane zdjęcia można wydrukować!
Wizja świata domu inteligentnego wg. Sony. Podzielony na cztery strefy tematyczne projekt domu z premierowym kinem domowym. Po raz pierwszy w Polsce Sony prezentuje przyszłość kina domowego z najnowocześniejszym projektorem o rozdzielczości 4K, czyli dużo lepszej niż popularne Full HD.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *