Odtwarzacz sieciowy Revox Joy

Odtwarzacz sieciowy Revox Joy

System Revox Joy to urządzenie typu Network Receiver (odtwarzacz multimedialny) – wyposażony we wzmacniacze klasy hi-end audio. Odtwarza muzykę z radia internetowego, dysków NAS w sieci lokalnej, muzykę z podłączonych urządzeń iPod, iPhone, dyski USB.

Ponadto posiada zestaw wejść analogowych i cyfrowych audio umożliwiających wpięcie źródeł zewnętrznych, takich jak odtwarzacze CD, DVD i inne.

Wyposażony w radiowy pilot z kolorowym ekranem LCD. Pilot przyda się do sterowania urządzeniami innych producentów poprzez sygnał IR. Możliwe jest również sterowanie urządzeniem z aplikacji dostępnej na iPhone/iPad/iPodTouch.

Na szczególną uwagę zasługuje radio internetowe. Do dyspozycji jest dostęp do ponad 20 000 stacji radiowych z całego świata. Do tego ponad 2 000 000 podkastów w internecie. Jest zatem czego słuchać. Producent zapewnia przy tym, że z radia internetowego można korzystać zarówno przez WLAN jak i LAN. Dla lepszej stabilności połączenia Revox rekomenduje LAN.

Odtwarzacz sieciowy ma cieszyć nie tylko uszy. Także i oczy.  Kompaktową obudowę (niewielkie wymiary 9 cm wysokości, 20 cm szerokości i 34 cm głębokości) wykonano z aluminium o grubości zaledwie 4 mm. Do wykończenia sprzętu użyto także lakierowanych części i panelu czołowego wykonanego ze szkła.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *