Ogień na szkle – kuchnia gazowa

Ogień na szkle – kuchnia gazowa

Kuchnia gazowa w nowoczesnej kuchni? Tak. Nowa generacja płyt KM 3000 firmy Miele doskonale sprawdzi się w najbardziej nowatorskim i eleganckim wnętrzu.

KM 3000 to seria płyt gazowych firmy Miele, w których nowoczesne wzornictwo łączy się z zaawansowanymi rozwiązaniami. Urządzenia wykonane są ze szkła ceramicznego, a ich fronty są stalowe. Zależnie od modelu płyty wyposażone są w klasyczne funkcje lub „inteligentną” elektronikę. Funkcjonalne ułożenie emaliowanych rusztów zapewnia komfort pracy.

Ogień na szkle prezentuje się niezwykle elegancko. Dodatkowo efekt ten podkreślają stalowa ramka wokół płyty i czarne pokrętła. Pojedyncze emaliowane ruszty nie tylko świetnie się komponują z designem płyty, ale i zapewniają naczyniom stabilność. Ponadto ruszty dostępne są w różnych wielkościach – od bardzo małych, używanych do powolnego gotowania, po największe i najmocniejsze palniki, używane do szybkiego przygotowywania większej ilości potraw.

Modele z rozwiązaniami elektronicznymi są bardzo łatwe w obsłudze, a układ rusztów podnosi komfort użytkowania. Naczynia można swobodnie przesuwać. Modele KM 3000 mają funkcję QuickStart, czyli bardzo wygodną zapalarkę zintegrowaną z pokrętłem, dzięki której użytkownik zapala palnik bez konieczności przytrzymywania pokrętła. Ważnym aspektem jest łatwość utrzymania czystości – ruszty ComfortClean nadają się do mycia w zmywarce. Dzięki temu zachowanie czystości płyty gazowej jest niezwykle proste. Nowoczesne płyty KM 3000 to nie tylko fantastyczny design, ale i szereg praktycznych rozwiązań. Jednym z nich jest, przydatny w każdej kuchni, minutnik. W płytach KM 3000 można ustawić go dla każdego palnika z osobna. Ponadto, gdy minie czas zaprogramowany dla danego pola, zostanie to zasygnalizowane sygnałem dźwiękowym.Każdy, nawet najbardziej klasyczny, czyli mechaniczny, wariant płyty, wyposażony jest w zabezpieczenie przed niekontrolowanym ulatnianiem gazu. Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a więc funkcja GasStop, uruchamia się automatycznie w momencie zaniku płomienia. Dopływ gazu zostaje wówczas natychmiast zablokowany. Płyty wyposażone w elektroniczne sterowanie mają dodatkowe funkcje zabezpieczające, takie jak GasStop&Restart. Przeciąg lub wykipienie wody może spowodować zgaśnięcie płomienia. Dzięki specjalnym czujnikom płyt gazowych Miele w takiej sytuacji próba ponownego zapłonu zostaje podjęta automatycznie. Jednak jeśli ogień nie zapłonie, dopływ gazu zostaje automatycznie zamknięty – szybko i bezpiecznie. Kolejnym rozwiązaniem podnoszącym komfort użytkowania jest przycisk, który umożliwia jednoczesne wyłączenie wszystkich pracujących palników. Płyty KM 3000 firmy Miele to funkcjonalność i komfort w nowoczesnym wydaniu.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *