Panasonic PT-VX400NTE: projektor z Wi-Fi

Panasonic PT-VX400NTE: projektor z Wi-Fi

Ten projektor może trafić do nowoczesnego biura. Czemu? Zerknijcie na rozdzielczość obrazu: to XGA (1.024 x 768). Kino domowe ma wyższe wymagania. Niemniej nie ma co go skreślać na starcie. Do biura wystarczy w sam raz, dzięki swoim cennym właściwościom. Umożliwia bowiem uwolnienie się od kabli na dobre. Sygnałowych rzecz jasna. Póki, co zasilanie bazuje na tradycyjnym przewodzie.

Panasonic VX400NTE wyświetla obraz przez WiFi, a także bezpośrednio z pamięci USB (np. pendrive). Sprzęt może się łączyć bezprzewodowo z produktami takimi jak iPad czy iPhone. Ponadto istnieje możliwość wyświetlania obrazu poprzez sieć LAN (w komplecie wejście dla tradycyjnego LAN).

Projektor posiada bardzo dobre parametry projekcji – świeci z siłą 4.000 ANSI lumenów, więc nie potrzebuje zaciemnionych pomieszczeń. Kontrast wynosi 2.000:1 a rozdzielczość typowa dla biurowych zastosowań: XGA (1.024 x 768).

Panasonic VX400NTE to kolejna propozycja producenta w zakresie urządzeń z dostępnej już na naszym rynku serii (VW330/VX400/VX400NTE). Wszystkie projektory łączy bardzo dobra optyka (szerokokątny obiektyw) pozwalająca na uzyskanie dużego obrazu z względnie bliskiej odległości (np. obraz o przekątnej 80” już z 1.9 m). Ciekawym rozwiązaniem jest również system inteligentnego zarządzania pracą lampy (Intelligent Lamp Control System), który polega na dostosowywaniu jakości obrazu do wyświetlanego materiału np. przygaszenie lampy przy ciemnych scenach w filmie. Atutem tego rozwiązania jest duża oszczędność energii i dłuższa żywotność lampy. Zdalne zarządzanie projektorami i monitorowanie ich pracy jest możliwe dzięki złączu RJ45. Bardzo ważną funkcją jest Direct Power Off – odpowiada ona za podtrzymanie chłodzenia lamp po nagłym odcięciu zasilania, zabezpieczając je przed uszkodzeniem. Projektory charakteryzuje cicha praca(29dB w trybie ECO), są wyposażone w głośnik o mocy 10W oraz wejście mikrofonowe. Żywotność filtra wynosi do 6.000h, zaś lampy do 5.000h.

PT-VX400NTE jest dostępny w cenie 5849 PLN (z VAT). Objęty gwarancją wynoszącą 3 lata na projektor, 6 miesięcy lub 500 godzin (cokolwiek nastąpi pierwsze) na lampę.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *