Piekarnik sterowany telefoniczną aplikacją

Piekarnik sterowany telefoniczną aplikacją

Od 2013 roku będzie dostępny nowy piekarnik Franke Crystal 60+ z możliwością programowania pracy za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Warto na niego czekać!

Największą zaletą piekarników elektrycznych – jak dotychczas – była możliwość programowania ich pracy. Nie musimy być w domu przez cały czas przygotowywania dania, wystarczy „powiedzieć” piekarnikowi, kiedy ma zacząć piec i kiedy skończyć.

Najnowszy i najbardziej innowacyjny model piekarnika Franke Crystal 60+ może być sterowany za pomocą aplikacji na telefon. Użytkownik, po pobraniu aplikacji na telefon sam może opracować menu, korzystając z listy przepisów i kulinarnych inspiracji. Czas potrzebny na przygotowanie konkretnego dania zostanie uwzględniony. Ponadto listę składników można połączyć z listą zakupów. Telefon komunikuje się z piekarnikiem, programując wszystkie parametry niezbędne do przygotowania potraw na wybraną godzinę. Nowy piekarnik będzie miał też funkcję, którą obecnie może się poszczycić model Crystal Steel, to jest możliwość przygotowywania czterech potraw jednocześnie.

Piekarniki Franke Crystal 60+ został po raz pierwszy zaprezentowany w Mediolanie na targach Eurocucina 2012, a w sprzedaży będzie dostępny wiosną 2013 roku.

Autor: Marianna Pogodna

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *