Piekarniki wielofunkcyjne – moc tradycji i pary

Piekarniki wielofunkcyjne – moc tradycji i pary

Moda na zdrowe gotowanie nie przemija, w związku z tym na rynku pojawiają się kolejne urządzenia do przygotowywania dań z wykorzystaniem pary. Wśród nich coraz większą popularnością cieszą się piekarniki wielofunkcyjne z funkcją pary.

Do grona firm produkujących te ekskluzywne urządzenia dołączyła w ostatnim czasie marka Gorenje. W jej ofercie znajduje się model BOC6322AX z linii Premium. Jest to wielofunkcyjny piekarnik kompaktowy z funkcją pary. Urządzenie to oprócz opcji tradycyjnego pieczenia oferuje możliwość gotowania na parze oraz z parą i gorącym powietrzem. Dzięki takim funkcjom użytkownik może przygotowywać potrawy, które zachowają relatywnie więcej witamin i mikroelementów, a także niepowtarzalny smak i aromat. Kolejną przydatną opcją jest gotowanie w niskiej temperaturze, na które pozwala funkcja SlowCooking. Kompaktowy piekarnik BOC6322AX charakteryzuje się relatywnie dużą powierzchnią pieczenia – ma pojemność użytkową 27 l przy wymiarach (sz x w x g): 59,7 x 46 x 56,8 cm. Umieszczany w urządzeniu pojemnik na wodę ma pojemność 1,2 l. Producent zadbał o komfort użytkowania piekarnika – wnętrze ze stali nierdzewnej pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości, zaś sensorowe sterowanie gwarantuje łatwą obsługę. Kolejnym ważnym aspektem jest bezpieczeństwo, które zapewniają elektroniczna blokada drzwi i ich podwójne przeszklenie. Ponadto dzięki wentylatorowi i dynamicznemu chłodzeniu obudowy bezpieczne są również urządzenia i meble znajdujące się wokół piekarnika. W modelu BOC6322AX zastosowano pionowe odprowadzanie oparów. W nowoczesne wzornictwo piekarnika doskonale wpisują się: szklany panel, zegar elektroniczny i ergonomiczna rączka. W wyposażeniu urządzenia znajdują się: ruszt, prowadnice drabinkowe i termosonda. Kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdzi się nawet w niewielkich kuchniach. Można je zabudować w zestawieniu z innymi sprzętami, zarówno kompaktowymi, jak i w standardowych rozmiarach. Częstą praktyką jest umieszczanie pod piekarnikiem o wysokości 45 cm szuflady grzewcze.

Tags para, piekarnik
Kategoria Inteligentne AGD

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *