Pierwsza polska edycja targów Dom Inteligentny

Pierwsza polska edycja targów Dom Inteligentny

Warszawa, 18 października 2012

Pozostało tylko 7 dni do rozpoczęcia pierwszej polskiej edycji targów Dom Inteligentny organizowanych przez spółkę DI MEDIA & CO Sp. z o.o. Targi odbędą się w w dniach od 25 do 27 października 2012 roku w industrialnych, unikalnych halach SOHO Factory w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie.

Świat fascynujących technologii

Na targach będzie można poznać i sprawdzić najnowocześniejsze technologie i rozwiązania inteligentnego zarządzania i sterowania domem oraz biurem a także systemów kina domowego i multiroom. Wśród nich:

– po raz pierwszy w Polsce Sony pokaże swój premierowy system kina domowego 4K o czterokrotnie lepszej rozdzielczości niż obecny Full HD

– systemy sterowania inteligentnym domem pokażą najlepsi specjaliści m.in. Busch-Jaeger, Crestron, LCN, Loxone, URC i Synergia Tech

– koncepcyjny projekt inteligentnego domu Living Space

– niewidoczne głośniki: do schowania w ścianach, by idealnie dopasować się do wystroju nie tylko nowoczesnych wnętrz ale także i rezydencji, zabytków podlegających ochronie

– systemy oszczędzania energii i zarządzania nowoczesnym domem Gira

– ekskluzywne rozwiązania nagłośnienia nowoczesnych ogrodów, basenów i saun

– inspirujące projekty dekoracji wnętrz: od minimalistycznych po pomysły dla rezydencji

– koncepcja zastosowania odnawialnych źródeł energii w domu inteligentnym

– „Najlepsze Rozwiązanie Kina Domowego 2012-2013” wg. EISA: Loewe Home Cinema

 

Przetestuj rozwiązania partnera technologicznego

Partner technologiczny wystawy: Polkomtel, operator sieci PLUS udostępni wszystkim gościom targów jak i wystawcom najszybszy internet LTE, który będzie można przetestować na swoich urządzeniach jak i laptopach przygotowanych na stoisku.

Seminaria i wykłady ekspertów

W trakcie imprezy odbędą się m.in. wykłady i prezentacje ekspertów oraz producentów urządzeń dla profesjonalistów. Wśród zapowiedzianych prelekcji:

– Energetyka inteligentnych budynków

– Trendy w projektowaniu nowoczesnych systemów kina domowego

– Efektywność energetyczna: Fundacja Poszanowania Energii

– Koncepcja nowoczesnego domu inteligentnego

 

Patronat nad targami

Patronat nad targami objęli między innymi: Dom&Wnętrze, AudioVideo, MaleMEN, TV DOMO+, Radio Kolor, Consido magazyn,  magazyn kmh, Soul Magazine, magazyn Autostrada, InfoMarket.

 

Serwis akredytacji dla dziennikarzy

Biuro prasowe wraz z serwisem akredytacji dla dziennikarzy w portalu DomInteligentny.pl:

 

http://dominteligentny.pronczuk.com/targi/biuro-prasowe-targow/

Kontakt

Do czasu rozpoczęcia targów trwa kampania reklamowa: outdoorowa, w telewizji oraz w prasie. Kontakt w/s targów i dla mediów:

Kontakt: w/s targów:

Joanna Saniewska

e-mail: joanna@backup.dominteligentny.pl

tel.: +48 690 881 745

Kontakt dla mediów

Tomasz Okurowski

e-mail: tomek@backup.dominteligentny.pl

tel.: +48 512 269 357

Więcej o DI Media & Co Sp. z o.o.

Założycielem i właścicielem portalu  www.backup.dominteligentny.pl  jest firma DI Media & Co Sp. z o.o.  Za fachowe porady odpowiedzialni są eksperci w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla domów, a zatrudnieni do prowadzenia portalu dziennikarze (m.in. Tomasz Okurowski) od lat specjalizują się w szeroko pojętej branży audio – video. Od 2011 roku DI Media & Co Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem portali poświęconych inteligentnym rozwiązaniom w domach i szeroko pojętym biznesie. Siedziba firmy DI Media & Co Sp. z o.o. znajduje się w Soho Factory przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie. Począwszy od 2012 roku DI Media & Co Sp. z o.o. organizuje targi Dom Inteligentny Targi Nowoczesnych Technologii oraz wydaje magazyn Dom Inteligentny – Twój Dom Przyszłości.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *