Po prostu 55

Po prostu 55

Przełączniki do domu? Czy mogą być ekscytujące? Busch Jaeger twierdzi, że tak. Wierzymy na słowo. Oto najnowsza kolekcja basic55. Z bogatszą kolorystyką i funkcjami.

 

Nowa generacja przełączników to dwie kolekcje: Trendline i Baseline. Obszerne kolekcje. W sumie jest bowiem aż 225 odmian, do stworzenia indywidualnych projektów. Widać przy tym wyraźnie, że producent stawia na lepszą współpracę ze środowiskiem architektów. Modułowa konstrukcja umożliwia bowiem różnorodne konfiguracje.

Jednym z wiodących kolorów ma być szampański. Do luksusowych mebli i wnętrz. W tym kolorze wykonano ramki, wkładki, pierścienie. W sumie aż 13 możliwości kombinacji kolorów. Wszystko utrzymane w minimalistycznym stylu. A to nie wszystko.

 

Uzupełnieniem kolekcji jest sprzęt multimedialny: stacja podtynkowa iDock, radio, modułowe gniazda CAT5 i CAT6 a także zabezpieczenie dla głośników.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *