Polski akcent: lodówki Samsunga z… Wronek

Polski akcent: lodówki Samsunga z… Wronek

Nie wiem jak Wam, ale mi Wronki kojarzą się z popularną polską Amicą. Sęk w tym, że od dwóch lat powinny kojarzyć się inaczej. Już nie z polską Amicą. Z kim zatem? Z nowym właścicielem fabryki we Wronkach. Z Samsungiem rzecz jasna. Teraz to Koreańczycy tam rozdają karty. I nie próżnują. Już wkrótce do sprzedaży w Europie trafią nowe modele lodówek z popularnej serii Grand oraz lodówki typu side-by-side. Oczywiście z fabryki we Wronkach pod Poznaniem.

Lodówki z serii Grand Wide Combi są przyjazne dla środowiska dzięki klasie energetycznej A++. Jest to zasługą rozwiązania Samsung Smart Eco System™, które wykorzystuje system czujników mierzących temperaturę oraz samoregulujący się kompresor Digital Inverter, utrzymujący stałą temperaturę wewnątrz lodówki. Zastosowanie systemów Samsung Smart Eco System oraz Eco Slim™ pozwoliło zwiększyć wydajność chłodzenia i ograniczyć pobór mocy a jednocześnie, zachować niski poziom hałasu . Nowe lodówki o interesującym designie będą też wyposażone w niebieski wyświetlacz LED na frontowych drzwiach oraz w jaśniejsze, oświetlenie LED, które zużywa o 75% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie, a jednocześnie oświetla każdy zakątek lodówki, co ułatwia wyszukiwanie potrzebnych produktów.

Użytkownicy lodówek z seria Grand Combi znajdą też w nich wąski dozownik wody oszczędzający miejsce, kostkarkę do lodu oraz wygodne uchwyty stanowiące dodatkowy akcent wzorniczy.

Lodówki z serii G Wide Combi będą dostępne w Europie od września 2012 roku. A to nie jedyna nowość.

Nowa lodówka z serii H: HM12 dostępna już od maja

Samsung HM12 to pierwsza lodówka side-by-side produkowana w zakładzie Samsung Electronics Poland Manufacturing, która zdaniem producenta ma być  przełomem w wytwarzaniu domowego sprzętu firmy Samsung w naszym regionie.

Pierwsza lodówka side-by-side wytwarzana fabryce we Wronkach ma się czym wyróżniać. Sprzęt cechują innowacyjne rozwiązania przestrzenne, doskonała izolacja, cieńsze ścianki i wyższa klasę energetyczną A++. Sprzęt jest także  wyposażony w jasne i wygodne oświetlenie LED, a także w nowy ekran dotykowy oraz nowoczesne wnętrze z ulepszonymi pojemnikami, półkami i obejmami. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Twin Cooling Plus®, nowe lodówki pozwalają przedłużyć świeżość produktów. HM12 została wyposażona w oddzielne systemy chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku, co zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności oraz zapobiega mieszaniu się zapachów. Nowe lodówki HM12 z Wronek będą dostępne w wielu wersjach, na przykład z dozownikiem wody i lodu lub bez. Ponadto będą dostępne w różnych opcjach kolorystycznych pasujących do różnych stylów kuchni.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *