Projekcja 3D po włosku

Projekcja 3D po włosku

Sim2 Nero to nowa seria Premium bazująca na 1-chipowych projektorach DLP. W jej skład wchodzą modele Sim2 NERO 3D-1, Sim2 NERO 3D-2, Sim2 NERO 3D HB (High Brightness)   oraz Sim2 NERO 235. Tak szeroka paleta modeli serii NERO pozwoli dobrać optymalny projektor pod każdą aplikację i wymagania klienta.

Pierwsze dwa modele Sim2 NERO 3D-1 oraz NERO 3D-2 to uniwersalne projektory 3D przeznaczone do typowego użytku domowego. Wersja 3D-1 jest zubożoną wersją 3D-2, posiada niższy parametr kontrastu >10 000:1 (>30 000:1 3D-2) oraz pozbawiona jest technologii Dynamic Black istotnie zwiększającej kontrast. Ponadto model Sim2 NERO 3D-2 posiada zaimplementowaną technologię BrilliantColor oraz funkcje motorycznej kontroli ZOOM. Oba modele dysponują imponującą jasnością na poziomie 2000 lumenów. Gwarantuje to doskonałe efekty w trybie 3D.


Wersja NERO 3D HB to podrasowana wersja NERO 3D-2. Dzięki zmodyfikowanej konstrukcji posiada jasność na poziomie 3000 lumenów. W ten sposób projektor 3D Sim2 może zostać użyty w trudnych warunkach instalacyjnych –  jasnych salonach oraz pomieszczeniach kinowych wyposażonych w duże ekrany o szerokości dochodzącej nawet do 500 cm. To pierwszy i jedyny w swoim rodzaju projektor kinowy 3D do zastosowań domowych.
Ostatnią nowością jest model NERO 235. Ten rewolucyjny projektor posiada rozdzielczość 2056×1600. Jest to jeden z pierwszych na świecie projektorów z rozdzielczością natywną w formacie 2.35:1. Jest w stanie wyświetlić standardowy film kinowy bez czarnych pasów u góry i na dole ekranu – identycznie jak dotychczas robiły to projektory wyposażone w soczewki anamorficzne. Z tą różnicą, że projektor został stworzony do takiej projekcji, wobec czego obraz jest pozbawiony jakichkolwiek artefaktów wynikających z kompresji i dekompresji soczewek pośrednich.
Cechą łączącą wszystkie projektory serii NERO jest m.in. opatentowany układ optyczny . Dzięki najwyższej jakości soczewkom pozwala na wyświetlenie jasnego, ostrego i równomiernie naświetlonego obrazu na ekranie. Wszystkie modele posiadają obudowę, znaną i dotychczas zarezerwowaną dla modeli 3-chipowych na bazie projektu Giorgio Revoldini. Wspiera ją forma 3D w najlepszej możliwej formie. Seria NERO posiada predefiniowane 3 tryby optymalizowane dla różnych projekcji (kino, sport, 3D): PureMovie, PureMotion oraz PureMotion 3D. Technologia aktywnych okularów oraz zaawansowane algorytmy Sim2 sprawiają, że projekcja 3D jest pozbawiona migotania, efektu „ghosting” oraz problemów z prawidłowym odwzorowaniem ruchu na ekranie.
Precyzyjna wysokiej klasy szklana optyka, zaawansowane rozwiązania elektroniczne i najnowszy chipset DLP, wszystkie mają na celu tworzenie obrazów z realistycznymi jasnością i odwzorowaniem kolorów. Zaprojektowane do użytku w kinie domowym, pokojach rodzinnych lub pokojach gry, projektory SIM2 NERO osiąga doskonałą równowagę mocy, precyzji i innowacyjności.
Instalatorzy mają do dyspozycji 3 rodzaje obiektywów różniących się parametrami rzutowania. Tradycyjnie jak w przypadku wysokich serii Sim2 są to obiektywy T1,T2 oraz T3. Łącznie dają one możliwość instalacji projektora w stosunku (parametr rzutowania) 1.37-3.9:1. Daje to niesamowitą swobodę instalacji i komfort pracy.
Projektory Sim2 NERO są wyposażone w oprogramowanie Live Color Calibration 2.0 umożliwiające precyzyjną kalibrację parametrów projektora i obrazu, w tym również w trybie 3D.
Ceny projektorów serii NERO 3D rozpoczynają się od ok. 64 000 zł.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *