Projekt lotniska Jastarnia: aranżacje stref VIP

Projekt lotniska Jastarnia: aranżacje stref VIP

Lotnisko Jastarnia to nowy kompleks, który gości zarówno prywatne samoloty, miłośników sportów ekstremalnych, jak i amatorów designu. Twórcy projektu wraz ze swoimi partnerami z IMS Group, stworzyli oryginalne miejsce w otoczeniu pięknej przyrody oraz rozwijającej się prestiżowej infrastruktury Półwyspu Helskiego.

Lądowisko, zarządzane od tego roku przez Spółkę Lotnisko Jastarnia, współpracuje z kilkoma przewoźnikami, między innymi z FLYJET, specjalizującym się w lotach czarterowych oraz w obsłudze lotów biznesowych. Dzięki temu, autorom projektu udało się połączyć praktyczną funkcję ze zróżnicowanymi formami aktywności sportowej w specjalnie do tego przygotowanym miejscu.

Przestrzeń Lotniska zaaranżowało biuro architektoniczne PLANO. Kompleks zyskał dwupoziomowy terminal ze strefą wypoczynku. Została ona zaprojektowana przez Exposition Specialist firmy IMS Group, partnera Lotniska Jastarnia, i urządzona wygodnymi narożnikami, sofami, fotelami oraz pufami marek Etap Sofa i HF Helvetia Funiture.

Cieszymy się, że meble naszych marek pojawiły się w Jastarni – mówi Izabela Kwidzińska-Lipińska, marketing manager IMS Polska. – Mamy duże doświadczenie w aranżowaniu stref VIP, również podczas wydarzeń sportowych i motoryzacyjnych. Lotnisko Jastarnia jest wyjątkowym miejscem, dlatego zdecydowaliśmy się na kreację wnętrza poczekalni i zaangażowanie w ten projekt naszych dwóch marek. Chcemy być blisko klientów i kojarzyć im się – dosłownie – z przyjemnymi miejscami, które odwiedzają, w których przebywają, w których…wypoczywają.

Lotnisko Jastarnia wypełniają między innymi najnowsza kolekcja marki Etap Sofa – Basic, uzupełniona o meble ze współczesnych kolekcji Colima i Como marki HF Helvetia Furniture. Utrzymane w jednym, minimalistycznym stylu nie tylko nadają wnętrzom terminala ekskluzywny charakter, ale zapewniają funkcjonalne i wygodne rozwiązania. Na dwóch kondygnacjach pasażerowie jak i turyści będą mogli w komfortowych warunkach przygotować się do swojej podróży, do lotu widokowego lub poczekać na przyjezdnych.

Lotnisko, przez wzgląd na swoją lokalizację oraz sezonowość, ma stać się miejscem promującym aktywny styl życia, sporty ekstremalne, a także przyczynić się do budowania ciekawego i nowoczesnego wizerunku samej Jastarni. Dowodem tego jest najbliższy event skoków spadochronowych, podczas którego będzie można skoczyć z 4 tys. metrów w tandemie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *