Rolls&Royce wśród lodówek: La Cambusa

Rolls&Royce wśród lodówek: La Cambusa

Z all inclusive zwykle kojarzą się wspaniałe wakacje. Pora jednak zmienić skojarzenie na sprzęt AGD. Są też lodówki all inclusive. Za jedyne 40 500 USD.

Jeśli na lodówkę wydamy tyle co na dobry samochód klasy średniej można mieć naprawdę wygórowane wymagania. Tylko jakie? Czego bowiem można oczekiwać od lodówki? Pewnie na liście życzeń będzie porządne chłodzenie, możliwość długiego przechowywania żywności, dobrą pojemność, powłokę antybakteryjną i automatyczne rozmrażanie. A może coś jeszcze? Oto co wymyślili Włosi.

Włoska manufaktura stworzyła wyjątkowe dzieło: La Cambusa. W jednym gustownie wykonanym meblu wbudowano lodówkę a dokładniej chłodziarko zamrażarkę, kuchenkę mikrofalową, dozownik wody, ekspres do kawy i spiżarnię. Wyposażenie jest uzależnione od wymagań użytkownika. Na liście opcji jest m.in. piekarnik, opiekacz a nawet telewizor. Oczywiście sam sprzęt AGD to nie jest włoskie dzieło. Firma korzysta z lodówek marki Liebherr a kuchenka mikrofalowa, piekarnik i ekspres do kawy pochodzą z Miele. Niemniej takie towarzystwo nobilituje, więc nie dziwi, że Meneghini La Cambusa uchodzi za Rolls Royce wśród lodówek.

La Cambusa jest dość duża. Wysoka na ponad 2 metry (218 cm) i szeroka na 1,8 m. Lodówka ma pojemność 334 litrów a zamrażarka z dwoma szufladami: 86 litrów. Skrzynia w której zmieszczono AGD może być wykonana w jednym z 500 kolorów drewna.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *