Rozsiądź się wygodnie i steruj iPad’em. Klinika Dźwięku w Soho

Rozsiądź się wygodnie i steruj iPad’em. Klinika Dźwięku w Soho

iPad, iPhone czy telefon z Android jako uniwersalny pilot sterujący całym domem inteligentnym. Także kinem w domu. Przed rozpoczęciem zabawy warto jednak wygodnie usiąść w prawdziwych luksusowych fotelach do domowej sali kinowej. Do przetestowania w Klinice Dźwięku na targach w Soho.

Zacznijmy od sterowania. iPad oraz iPhone stają się uniwersalnym pilotem, obsługującym funkcje wielu urządzeń równocześnie. Nie ma przy tym znaczenia gdzie znajdują się wspomniane urządzenia. Mogą być ukryte w meblach lub innych pokojach.

A to dopiero początek. iPad oraz iPhone przydadzą się także do sterowania oświetleniem, czy całym systemem inteligentnego domu. Co nie mniej ważne: są proste i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy przycisnąć ikonę „oglądam TV” lub „kino domowe”, a system przeniesie nas w świat doznań audio-wizualnych. Na miarę najlepszych sal kinowych. A dlaczego na miarę?

Miarą dobrej sali kinowej są fotele. Prawdziwe fotele do kina domowego czy własnych sal kinowych. Komfortowe, zautomatyzowane i zaprojektowane tak, by zawsze mieć pod ręką pilota, kieliszek wina czy szklankę whisky. Co więcej: fotele mogą mieć wbudowane specjalnie chłodzone lub podgrzewane uchwyty, by utrzymać właściwą temperaturę napoju czy trunku. Ponadto indywidualnie sterowane fotele można ustawiać w najwygodniejszej pozycji dzięki wbudowanym silnikom. Miarą indywidualizmu jest bogata paleta wykończeń, by fotele najlepiej dopasować do każdego wnętrza. Wszystko do zobaczenia i sprawdzenia w Klinice Dźwięku. W Soho rzecz jasna.

 

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *