Samsung Navibot S: automatyczne odkurzanie

Samsung Navibot S: automatyczne odkurzanie

Sam odkurza, sam się czyści i sam się ładuje. Na dodatek jako jedyny na rynku ma stację dokującą z z funkcją opróżniania pojemnika na brud. A czego nie robi? Nie jest szoferem. Oto nowy automatyczny odkurzacz Samsunga.

Najnowszy robot firmy Samsung, jako jedyny na rynku, ma stację dokującą z funkcją opróżniania pojemnika na brud. Gdy dostanie sygnał o zapełnieniu, wraca najkrótszą drogą do stacji. Zawartość pojemnika trafia do zbiornika w stacji dokującej, a w tym samym czasie czyszczone są szczotki Navibota.

Urządzenie tak samo zachowuje się, gdy wyczerpuje się akumulator – samodzielnie wraca do stacji dokującej, gdzie jest ładowane, a potem wraca do miejsca, w którym przerwał odkurzanie i sprząta dalej. Nie musimy obsługiwać Navibota, ze wszystkim radzi sobie sam.

Mały ale dokładny

Najnowszy Navibot S ma zaledwie 8 centymetrów wysokości, przez co wjeżdża pod większość mebli. Czyści nie tylko dokładnie, ale też szybciej niż inne tego typu urządzenia. Dzięki czujnikowi wykrywania kurzu Navibot mocniej zabrudzone powierzchnie odkurza wyjątkowo starannie i tak długo aż staną się zupełnie czyste.

Koła NaviBota S bez trudu pokonują listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra. Gdy wjedzie na nowy rodzaj podłoża, automatycznie dostosowuje do niego sposób czyszczenia.

Navibot S jest też wyjątkowo cichy, poziom głośności podczas pracy wynosi zaledwie 60 dB, dzięki czemu gdy sprząta możemy swobodnie rozmawiać przez telefon lub oglądać telewizję.

Sprytny i inteligentny

Ulepszona technologia Visionary Mapping Plus pozwala robotowi na wyjątkowo efektywną pracę. Urządzenie dzięki wbudowanej kamerze rejestruje powierzchnię i tworzy wirtualną mapę domu. Dwa procesory przetwarzające dane obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów czy mebli. Dodatkowe czujniki zapobiegają kolizjom, pozwalają omijać przeszkody i kable oraz zabezpieczają przed upadkiem ze schodów. Dzięki nim urządzenie ustala też najlepszą trasę powrotu do stacji dokującej.

Navibot S jest idealny dla osób, które często są poza domem. Jeden z trybów sprzątania polega bowiem na ustawieniu harmonogramu pracy. Określonego dnia o wyznaczonej godzinie, Navibot sprząta bez naszego udziału.

Specyfikacja:

– stacja dokująca z pojemnikiem samooczyszczającym (2 l)

– czas odkurzania 90 min (4 pokoje)

– czas ładowania akumulatora 2 h

– 45 czujników ułatwiających skuteczne odkurzanie

– 8 trybów czyszczenia

– szczotki przystosowane do zbierania kłaczków i sierści

– automatyczne dostosowanie sposobu czyszczenia do rodzaju podłoża (podłoga/dywan)

– filtr HEPA H11

– czujnik wykrywania kurzu

– wyświetlacz LED z dotykowym panelem sterowania

– wymiary: 350x 80x 350mm

– waga: 4 kg netto

Sugerowana cena detaliczna: 2999 PLN

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *