Samsung: wielka lodówka za 11 999 zł

Samsung: wielka lodówka za 11 999 zł

615 litrów za 11 999 zł? Kto potrzebuje naprawdę dużej przestrzeni w lodówce powinien być usatysfakcjonowany. Do Polski trafia właśnie wyjątkowa lodówka Samsunga: RS61781GDSR. Co ciekawe wedle Samsunga to największy model na rynku: do tej pory żadnemu producentowi nie udało się uzyskać tak dużej pojemności lodówki.  A co potrafi? Poniżej informacja prasowa producenta.

Samsung o sobie

To zupełnie wyjątkowa lodówka. Ma imponującą pojemność 615 litrów przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych. Charakteryzuje się też wysoką klasą energetyczną A++, cichą pracą oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Do tej pory żadnemu producentowi nie udało się uzyskać tak dużej pojemności lodówki. Tymczasem firma Samsung, dzięki zastosowaniu autorskiej technologii Space Max, zmniejszyła grubość ścianek lodówki, zwiększając jednocześnie przestrzeń wewnętrzną przy zachowaniu optymalnych warunków izolacji od otoczenia.

Uzyskanie klasy energetycznej A++ było możliwe, dzięki najnowocześniejszym technologiom. Najważniejsza z nich to Twin Cooling Plus, Zapewniająca oddzielną cyrkulację powietrza w zamrażarce oraz chłodziarce. Przez co możliwa jest znaczna oszczędność energii, utrzymanie stałej wilgotności w komorach oraz nie przenikanie się zapachów.

Kolejną zaletą tej lodówki jest kompresora Digital Inverter, który dodatkowo optymalizuje zużycie prądu i pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej energii. Kontrolę parametrów chłodzenia gwarantuje system Multi Flow, dzięki któremu strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce.

W lodówce RS61781GDSR zastosowano technologię No Frost. Gwarantuje ona, że nie osadza się w lodówce szron, więc nie ma potrzeby rozmrażania urządzenia.

Samsung zadbał o wiele innych szczegółów, między innymi o to, by dystrybutor wody i lodu był dostosowany do wysokich szklanek. RS61 ma też otwierany z zewnątrz barek na napoje.

Lodówka ta doda elegancji każdej kuchni – ma drzwi ze stali nierdzewnej oraz minimalistyczną i nowoczesną stylistykę, Zastosowane w niej LED-owe lampy równomiernie oświetlają całe wnętrze. Ekran dotykowy ułatwia sterowanie parametrami pracy lodówki, a pojemniki i półki pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń oraz ułatwiają utrzymanie porządku.

Sugerowane cena detaliczna: 11 999 zł

Cechy urządzenia:

– alarm otwartych drzwi

– półki wykonane ze szkła hartowanego zapobiegające rozlewaniu się płynów

– jedna półka odchylana (umożliwia zmieszczenie wysokiego naczynia)

– 3 szuflady na owoce i warzywa

– 2 szuflady w zamrażarce

– 6 przegródek w drzwiach chłodziarki, pojemnik na jajka, półka na wino

– poziom głośności – 40 dB

– zużycie energii – 390 KWh/rok

– wymiary 908 x 1780 x 718mm

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *