Samsung: wyjątkowa lodówka wielodrzwiowa

Samsung: wyjątkowa lodówka wielodrzwiowa

Model RN415BRKASL to wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka zaprojektowana tak, żeby użytkownik mógł dostosować do swoich potrzeb sposób przechowywania żywności. Niezależne szuflady zapewniają wygodę, lepszą organizację miejsca w lodówce oraz łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Środkowa szuflada (SF-Room) wyposażona jest w specjalny czujnik, który okresowo zwilża powietrze, zapewniając stabilny poziom wilgotności, co pozwala dłużej utrzymać świeżość warzyw i owoców. Użytkownik również sam może dostosować temperaturę do przechowywanych produktów żywnościowych (-7 °C: mrożonki mięsne / – 12 °C: lody / -18 °C: zamrażanie). Dla smakosza win w pierwszej szufladzie (V-Room) znajduje się także dedykowana półka na butelki z winem.

No Frost – bezszronowa świeżość

W lodówce RN415BRKASL zastosowano technologię No Frost. Gwarantuje ona, że przechowywana żywność pozostaje świeża, nie traci walorów odżywczych, zachowuje smakowity wygląd oraz nie osadza się na niej szron. Dzięki technologii No Frost w ogóle nie jest konieczne rozmrażanie lodówki. Dodatkowo w urządzeniach zastosowano system Multi Flow – dzięki niemu strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce. Dodatkowo poziom górny lodówki wyposażony jest w funkcję Fresh Doctor, która powoduje usuwanie bakterii z powietrza wewnątrz urządzenia i eliminuje wirusy znajdujące się na przechowywanych produktach.

Lodówka utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Wnętrze oświetlone jest równomiernie bocznymi lampami LED.

Model RN415BRKASL dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 8499 PLN.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *