Sharp: projektor kina domowego 3D

Sharp: projektor kina domowego 3D

Sharp nie odpuszcza rynku projektorów mimo, że mocno inwestuje w telewizory o coraz większych przekątnych ekranu. Nowy model projektora to urządzenie wyświetlające obraz 3D (w komplecie dwie pary okularów). W sam raz do kina domowego?

Najnowszy projektor kina domowego to sprzęt 3D ready high-definition DLP®. Sprzęt wyświetlający obrazy 3D to model XV-Z30000, który może poszczycić się współczynnikiem kontrastu 50000:1 i mocą 1600 ANSI lumenów, co pozwala na uzyskanie obrazu najwyższej jasności i czystości. Zastosowana technologia DLP oparta na lustrzanych komponentach pozwala na bardziej efektywne wykorzystywanie światła lampy poprzez jego precyzyjne kierowanie na ekran. Dzięki funkcji V-stretch można uzyskać obraz w proporcjach 2,35:1 (tryb Cinemascope). 6-segmentowe koło kolorów o pięciokrotnej prędkości daje stabilny obraz bez migotania i zapewnia perfekcyjne odwzorowywanie kolorów.

Projektor  posiada całą gamę opcji instalacyjnych oraz łatwy sposób regulacji soczewki centralnej i położenia obiektywu. Urządzenie wyposażono także w funkcję One Touch Play. Dzięki niej projektor automatycznie włącza się w chwili, kiedy użytkownik włączy podłączony odtwarzacz medialny lub Blu-Ray.  W komplecie dwa wejścia HDMI i oraz gniazdo LAN.

Sharp zapowiada wprowadzenie projektora do sprzedaży w marcu. Cena na rynku amerykańskim: ok. 5000 dolarów.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *