Pierwsze na świecie kino domowe 4k SONY – polska premiera!

Pierwsze na świecie kino domowe 4k SONY – polska premiera!

Model Sony VPL-VW1000ES jest pierwszym na świecie projektorem do kina domowego umożliwiającym wyświetlanie zdumiewających obrazów 4K, których rozdzielczość (4096 x 2160 pikseli) jest czterokrotnie większa niż obrazów Full HD.

Do tego amplituner kina domowego 4K? O co chodzi? Cóż, przygotujcie się na kolejną zmianę pokoleniową. FullHD to już za mało. Przed nami jeszcze wyższa rozdzielczość. A oto pierwszy amplituner kina domowego Sony dostosowany do magicznego 4K.

Sprzęt będzie można zobaczyć na pierwszych polskich targach DOM INTELIGENTNY i wystawie sprzętu kina domowego 25-27.10.12 w Soho Factory w Warszawie. SONY zaprasza na prawdziwe kino domowe!

 

Doskonałe wrażenia wizualne są również zasługą zaawansowanych rozwiązań, od obiektywu 4K i bogactwa reprodukowanych barw po bardzo dużą jasność i dynamiczny kontrast sięgający 1 000 000:1. W rezultacie, oglądając w domu materiały 2D i 3D można czuć się jak w prawdziwym kinie. Projektor 4K VPL-VW1000ES rozpoczyna więc rewolucję w domowymi kinie – i na rynku urządzeń projekcyjnych.

Z komentarza jury EISA: pasjonaci kina domowego z niecierpliwością wyczekiwali prawdziwego projektora 4K, a pionierski na rynku sprzętu do kina domowego model VPL-VW1000ES firmy Sony zmienia te marzenia w rzeczywistość. Urządzenie zawiera specjalny obiektyw z 2.1-krotnym zoomem, ma pełną rozdzielczość 4K (4096 х 2160 pikseli) i jest oparte na rozwiązaniach rodem z profesjonalnego sprzętu kinowego Sony.

 

Jego serce stanowią trzy nowe matryce SXRD umożliwiające uzyskanie dynamicznego kontrastu na poziomie 1 000 000:1. Jak można się spodziewać, projektor o tak wysokiej rozdzielczości daje wyjątkowe możliwości przetwarzania obrazu, do których należy sprawne zwiększanie rozdzielczości sygnałów Full HD do poziomu 4K. Ulubione filmy jeszcze nigdy nie były równie żywe, szczegółowe i realistyczne. Oto projektor przyszłości – dostępny już dziś.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *