Sony w INTELIGENTNYM DOMU

Sony w INTELIGENTNYM DOMU

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w domu, technologie inteligentnego zarządzania budynkiem oraz wystawę sprzętu audio/video i kina domowego będzie można obejrzeć już od 25 października 2012  w ramach Targów Dom Inteligentny w Warszawie. Jednym z wystawców prezentującym  swoje rozwiązania jest Sony.

Stoisko firmy zostało podzielone na strefy tematyczne. Oprócz projektora oferującego rozdzielczość 4K (czterokrotnie więcej niż Full HD) Sony VPL-VW1000ES, 65-calowego telewizora serii HX950 z Wi-Fi, funkcją Sony Entertainment Network oraz wbudowaną kamerą Skype będzie można zapoznać się z najnowszym modelem Xperia™ Tablet S, smartphonami oraz skorzystać ze strefy gier PlayStation®.

Precyzyjnie zaprojektowane stoisko Sony ma za zadanie pokazać jak najlepiej wykorzystać najnowsze technologie urządzając dom lub apartament. Wiele z oferowanych urządzeń to nowości nie pokazywane dotychczas na publicznych pokazach.

Strefa kina domowego z projektorem oferującym rozdzielczość 4K Sony VPL-VW1000ES (4096 x 2160 pikseli, czyli czterokrotnie więcej niż Full HD) to duża atrakcja nie tylko dla koneserów kina. Jest to pierwszy projektor o takich parametrach. Dynamiczny kontrast tego urządzenia osiąga 1.000.000:1, a jasność to 2.000 lumenów. Projektor obsługuje treści 3D i może zapewnić obraz o wielkości do 200 cali (4,5 x 2 metry). Podziwiając obraz 4K będzie można jednocześnie cieszyć się naturalnym brzmieniem najnowszych głośników Sony z serii ES, które łączą najwyższą jakość wykonania i innowacyjną konstrukcję z nadzwyczajnymi możliwościami reprodukcji dźwięku. Starannie wyselekcjonowane drewno brzozowe i pomysłowa, podzielona na segmenty konstrukcja głośników podłogowych sprawia, że różnicę w brzmieniu usłyszy zarówno dojrzały audiofil, jak i zwyczajny miłośnik muzyki.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia odbioru dźwięku, w komplecie z głośnikami będzie zaprezentowany 9.2-kanałowy amplituner STR-DA5800ES, obsługujący najnowszą generację rozdzielczości 4K. Produkt ten wyposażony jest w 9 wejść HDMI® oraz funkcje sieciowe.

 

Na targach będzie miała miejsce premiera Sony VPL-HW50ES, wysokiej klasy projektora do kina domowego o rozdzielczości Full HD 1920×1080, jasności na poziomie 1.700 lumenów oraz dynamicznym kontraście 100.000:1. W ramach strefy kina domowego dostępny będzie również projektor Sony VPL-VW95ES (rozdzielczość Full HD, jasność 1000 lumenów; dynamiczny kontrast 150.000:1)

Strefa TV będzie wyposażona w najnowsze modele telewizorów, wśród których znajdzie się oczekiwany 65-calowy telewizor serii HX950. Niezwykle smukłe urządzenie z ekranem LED dzięki procesorowi obrazu X-Reality PRO zapewnia szczegółowy obraz Full HD w trzech wymiarach. Wbudowane Wi-Fi, funkcja Sony Entertainment Network oraz kamera Skype sprawiają, że jest on prawdziwym centrum domowej rozrywki.
Na odwiedzających czekają również telewizory z serii HX850, które wyróżniają się eleganckim wzornictwem – uwagę przykuwa monolityczna podstawa z wbudowanymi głośnikami, dzięki której telewizor ten doskonale prezentuje się w wyrafinowanym wnętrzu.

Strefa mobilnej rozrywki ze smartfonami Xperia oraz najnowszym modelem Xperia™ Tablet S z pewnością będzie budziła wiele emocji. Głośniki bezprzewodowe z funkcją Wi-Fi (SA-NS310, SA-NS410 i SA-NS510), kino domowe z innowacyjną technologią Magnetic Fluid (BDV-NF720 i BDV-N990), odtwarzacze Blu-ray Disc™ z funkcją 3D (BDP-S490, BDP-S590 i BDP-S790) i atrakcyjnymi bezprzewodowymi słuchawkami – to tylko część nowości, które Sony przedstawi na targach. Wszystkie produkty firmy będą ze sobą współpracować udowadniając, że korzystanie z urządzeń domowej rozrywki jest nie tylko przyjemne, ale też niezwykle proste i szybkie.

Strefa PlayStation® czeka na miłośników wrażeń specjalnych. Sony stworzy stanowisko z ekranem dla dwóch graczy oraz najnowszą grą na PlayStation®3. Jaką? Żeby się o tym przekonać, trzeba odwiedzić Targi Dom Inteligentny w dniach 25-27 października 2012 w Warszawie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *