Sterowanie telewizorem wg. Loewe

Sterowanie telewizorem wg. Loewe

Zwykły pilot nie wystarcza? To teraz może go zastąpić coś bardziej zaawansowanego: np. iPad. Wystarczy tylko zainstalować aplikację Assist Media. Służy ona nie tylko do zwyczajnego przełączania kanałów. To zbyt banalne. Użytkownik ma do dyspozycji listę kanałów z wyświetlanymi programami, elektronicznym przewodnikiem EPG oraz dodatkowymi opisami pochodzącymi z bazy Gracenote. Dzięki temu znajdując ciekawy program mamy nie tylko komplet informacji na jego temat, ale także wyszukiwarkę materiałów o podobnej tematyce.

Znalezienie programu to nie wszystko. Do tego jest jeszcze szybki dostęp z podglądem w telewizorze oraz nagrywanie po naciśnięciu jednego przycisku. Zapis zwykle jest realizowany na wbudowanym dysku twardym telewizora.

Aplikacja umożliwia tworzenie ulubionych list kanałów, co ułatwia szybszy dostęp do określonej treści. Ulubione kanały mogą być wyświetlane w panelu głównym, by nie tracić czasu na szukanie.

Nowa aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi telewizorami Loewe (Individual, Connect, Art.) o przekątnej powyżej 32 cali i funkcjonalnością internetu. Program jest dostępny w wielu wersjach językowych w AppStore.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *