Steruj kosiarką za pomocą iPhone!

Steruj kosiarką za pomocą iPhone!

40% konsumentów na świecie nie ma czasu, aby zadbać o swój ogród , co wiąże się z rosnącą popularnością automatycznych kosiarek. Dla ich właścicieli przygotowano kolejne udogodnienie – aplikację na iPhone przeznaczoną do zdalnego sterowania kosiarką Husqvarna Automower®. Dostępna jest ona za darmo w internetowym sklepie App Store.

Za pomocą nowej aplikacji można kosić trawę, nawet będąc poza domem! Każda automatyczna kosiarka Husqvarna Automower®, wyposażona w Jednostkę Komunikacyjną GPS, może być zdalnie włączona i wyłączona, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone. Aplikacja posiada także pomocne materiały i wskazówki takie, jak: filmy instalacyjne, przewodnik kupującego oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań.

-Wszyscy chcemy mieć dobrze utrzymany trawnik, ale tylko nieliczni mogą poświęcić na jego pielęgnacje odpowiednią ilość czasu. Z pomocą automatycznej kosiarki Automower® życie właścicieli ogrodów staje się łatwiejsze. Dzięki aplikacji iPhone przenosimy ogrodnictwo w zupełnie nowy wymiar. Teraz utrzymanie trawnika w idealnym stanie jest łatwe, jak odbieranie telefonu – powiedział pan Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Jednostka Komunikacyjna GPS jest dostępna dla większości wersji kosiarek Automower®, a od 2011 roku jest standardem w modelu 260 ACX. Akcesorium GPS umożliwia także namierzenie złodzieja, w wypadku kradzieży kosiarki, a także powiadomienie alarmowe SMS.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *