Synergia Home na targach DOM INTELIGENTNY

Synergia Home na targach DOM INTELIGENTNY

Jeśli stoisz przed decyzją o budowie domu lub planujesz gruntowny remont, nie inwestuj w archaiczne rozwiązania, a pomyśl przyszłościowo, pomyśl o sobie i bliskich. Wpłyń na wygodę i bezpieczeństwo rodziny. Oszczędź czas i pieniądze, skupiając wiele czynności w jednej. Odwiedź targi DOM INTELIGENTNY 25-27.10.12 w Soho Fatory w Warszawie!

Dom znaczy dziś więcej niż lokalizacja, schronienie i budynek, staje się miejscem wygodnym, dostarczającym przyjemności i „wyręczającym” nas w codziennych czynnościach i obowiązkach. Brzmi jak science fiction, nic bardziej mylnego. Postęp technologiczny nie musi przerażać i oznaczać komplikacji, dobrze wykorzystany poprawia jakość życia. Przedstawimy Państwu system Synergia Home, rozwiązanie na miarę naszych czasów, a nawet wyprzedzające potrzeby i wyobrażenie o znanych nam funkcjach domu. System nowoczesny i wykorzystujący innowacyjne rozwiązania, ale łatwy w użyciu i upraszczający codzienność. Czy nie temu mają służyć rozwój i wynalazki jak właśnie podniesieniu komfortu życia. Synergia Home to luksus dla każdego, to przyszłość, która niedługo stanie się codziennością. Jeśli stoisz przed decyzją o budowie domu lub planujesz gruntowny remont, nie inwestuj w archaiczne rozwiązania, a pomyśl przyszłościowo, pomyśl o sobie i bliskich. Wpłyń na wygodę i bezpieczeństwo rodziny. Oszczędź czas i pieniądze, skupiając wiele czynności w jednej.

Zacznijmy od początku. Zdecydowanie się na system Synergia Home to rewolucja, którą odczujesz na poziomie użytkowym, a nie budowlanym. Co to oznacza? Synergia Home bazuje na tradycyjnej instalacji elektrycznej, ale nadaje jej w nowy standard. Zakładając nowoczesną instalację elektryczną, do tradycyjnej dodaje się równolegle poprowadzony przewód magistralny. Taka konstrukcja systemu pozwala na jego całkowitą skalowalność oraz etapowanie prac. Umożliwia to jego rozbudowanie w każdym momencie bez dodatkowego remontu.

Nowy standard instalacji elektrycznych daje możliwość zintegrowania wszystkich systemów, które planujemy w naszym domu. Ograniczeniem będzie jedynie wyobraźnia. Oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, alarm, rolety/żaluzje, nawadnianie oraz obsługa urządzeń elektrycznych, wszystko dostępne w jednym urządzeniu sterującym.

Jednoczesne używanie wszystkich funkcji w domu umożliwia centralna jednostka – panel Touch:me 5,7”. To elegancki wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, który wizualnie dostosujesz do swojego wnętrza, dzięki możliwości wyboru ramki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom panel sterujący zmieniliśmy w „centrum dowodzenia”. Skorzystasz z radia internetowego, kalendarza, utworzysz notatki głosowe i sprawdzisz prognozę pogody. To nie wszystko – udoskonalając nasz system, myśląc o najbardziej wymagających użytkownikach, stworzyliśmy aplikacje do obsługi systemu na urządzenia typu iPad, iPhone oraz smartphony i tablety w systemie Android. Dzięki temu zarówno w domu jak i podczas podróży lub pracy mamy kontrolę nad wszystkimi funkcjami.

Zintegrowana obsługa to niezwykła wygoda, która daje nieograniczone możliwości. Wyobraźmy sobie, że możemy kontrolować oświetlenie dostosowując je do okoliczności, pory i wykonywanych czynności. Za jednym przyciśnięciem guzika stworzymy warunki do pracy, a w innej części domu atmosferę wypoczynku. W każdej chwili dostosujemy intensywność światła do nastroju i wymagań.

Dodatkowo kontrolujemy temperaturę, którą możemy dowolnie zmieniać lub ustawić na stałą bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz. Tu niezwykle ważnym atutem Synergia Home jest oszczędność. Inteligentny system śledzi nasze zachowania i dostosowuje ustaloną temperaturę tak, aby podczas wietrzenia nie tracić zbędnej energii.

Mamy także pełną kontrolę systemu alarmowego, który uzbroimy i rozłączymy w dowolnym momencie. Otrzymamy powiadomienia o ruchach innych domowników lub ewentualnym zagrożeniu. Synergia Home oszczędzi nasz czas i uchroni nas przed niepotrzebnym stresem, gdy zapomnimy o alarmie spiesząc się do pracy.

Kolejnym ułatwieniem jest możliwość zsynchronizowania czujników ruchu ze światłem. Dom reagujący na obecność mieszkańców – tak to możliwe. Szukanie po omacku włączników światła to przeszłość, system pomyśli za nas i odpowie na zachowania.

Stawiamy na wygodę, nowoczesność, estetykę, ale przede wszystkim oszczędność i bezpieczeństwo, a to ze względu na najmłodszych członków rodziny. Korzystając z Synergia Home zabezpieczysz wybrane gniazdka chroniąc dzieci podczas zabawy. Jak również zawsze będziemy mieli pewność, że nie zapomnieliśmy wyłączyć żelazka.

Inteligentny dom zapamięta nasze zwyczaje wyręczając nas lub dodatkowo zabezpieczając, np. podczas wakacji dzięki symulacji obecności. Podczas naszej nieobecności światło zapali się i wyłączy o określonej godzinie.

Korzystanie z przestrzeni będzie przygodą i przyjemnością. Sterowalne gniazdka ułatwią kontrolę urządzeń elektrycznych, ustawimy dowolnie nie tylko ogrzewanie domu, alarm, oświetlenie, ale również wentylację, rolety itd. Jednym przyciskiem włączymy i wyłączymy wszystkie funkcje. Zaprojektujemy „życie domu” i będziemy je kontrolować z dowolnego miejsca.

Skorzystanie z Synergia Home to nie tylko krok w przyszłość, ale hedonizm dla wybrednych, dający komfort dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze systemu, dopasowaniu funkcji do indywidualnych potrzeb, oraz oszczędność – gwarantowane obniżenie kosztów eksploatacji nawet do 30%.

Spełnij marzenia swoje i najbliższych i zaprzyjaźnij się ze swoim domem.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *