TAGA TAV606v.3: nowy zestaw do kina domowego 5.0

TAGA TAV606v.3: nowy zestaw do kina domowego 5.0

Odświeżono obudowy, ulepszono i zmieniono głośniki a także zwrotnice. Dystrybutor zapewnia, że na nowo dokonano dostrojenia całości brzmienia. Jednocześnie zarzeka się, że w trakcie projektowania i produkcji nie było miejsca na żadne kompromisy, a inżynierowie i akustycy wykorzystywali najlepsze komponenty i technologie, aby zapewnić jakość dźwięku wykraczającą poza poziom ustanowiony przez konkurencję w tej klasie cenowej.

Komplet głośników do kina domowego 5.0 składa się z trzech wersji: 3-drożna 4-głośnikowa (zestaw przedni), 2-drożna 3-głośnikowa (centralny) oraz 2-drożna 2-głośnikowa (surround).Wszystkie wyposażono w obudowy z MDF (12mm w największym modelu i 9 mm w pozostałych) oklejone PVC w wykończeniu czarnego połysku. Do konstrukcji membran wykorzystano dwa rodzaje materiałów. W 165 mm wooferach zastosowano tradycyjny papier a w średniotonowych (140 mm) włókno szklane. Tweetery (25 mm) skonstruowano w oparciu o jedwabne kopułki.

Taga określa brzmienie swoich kolumn jako lekkie, szybkie, detalicznie oraz świetnie zdefiniowane i charakteryzujące się dużą dynamiką oraz głębokim basem o niskim zasięgu. TAV-606 v.3 można określić jako kolumny „przeźroczyste” dźwiękowo , gdyż ich brzmienie skupia się na naturalnym i precyzyjnym odtwarzaniu muzyki. Chętni mogą już się umawiać na odsłuch.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *