Targi Dom Inteligentny w obiektywie. Galeria zdjęć

Targi Dom Inteligentny w obiektywie. Galeria zdjęć

Pierwsza polska edycja targów Dom Inteligentny dobiegła końca Jak wyglądał drugi dzień targów? Zaawansowane systemy automatyki domowej, świat kina domowego i nowoczesnych instalacji. Rozwiązania oszczędzania energii. Fascynujące samochody Porsche.
A na każdym stoisku Inwestorzy i Architekci z planami swoich realizacji dyskutują z producentami sprzętu i Instalatorami. Umawiają spotkania i wizyty na budowach. Odwiedzały nas również stacje radiowe i telewizyjne. Nie zabrakło TVP, TVN, DOMO+.

Czy o to chodziło?

Przygotujmy się na rewolucję. Unia Europejska: za 8 lat tylko budynki o minimalnym zużyciu energii

Przed nami prawdziwa rewolucja. Już za 8 lat na terenie całej Unii Europejskiej będzie można budować tylko domy i budynki o bardzo niskim zużyciu energii, które powinny wykorzystywać energię pochodzącą także ze źródeł odnawialnych. To efekt zmian w Dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, jaką przyjął Parlament Europejski. Jak się do tego przygotować?

Warto odwiedzić targi Dom Inteligentny, na których można znaleźć najnowocześniejsze technologie domów inteligentnych, które nie tylko poprawiają komfort naszego życia, ale także pomagają zyskać realne oszczędności w zużyciu energii. Realne oszczędności mogą sięgać nawet ponad 30%.

Co nas czeka? Energooszczędne rozwiązania i źródła odnawialne

W jaki sposób uzyskać optymalne zużycie energii? Jak korzystać ze źródeł odnawialnych takich jak np.. energia słoneczna i geotermalna? Jak zmniejszyć zużycie energii w istniejących domach, budynkach czy mieszkaniach? Jak mieć zużycie energii pod większą kontrolą? W jaki sposób przygotować i unowocześnić dom? A jakie technologie zastosować podczas budowy nowego domu? Na te jak i wiele podobnych pytań będzie można znaleźć odpowiedzi na targach. Na odwiedzających czeka wielu ekspertów, z którymi można się spotkać i posłuchać ich prelekcji podczas wykładów odbywających się co godzinę.

Dom inteligentny od kuchni
Jak powstaje dom inteligentny? Co potrafią zaawansowane instalacje? Jak to się dzieje, że zaawansowana automatyka wyręcza nas na co dzień z wielu drobnych czynności? Spotkaj się z ekspertami, zobacz i przetestuj możliwości zaawansowanej technologii. Na targach czekają eksperci największych światowych marek.
Architekci: pomysły na niebanalne wnętrza
Nie tylko dla poszukujących inspiracji w tworzeniu wnętrza dla siebie. Nowoczesne wnętrze czy retro? Minimalizm czy bogactwo wyobraźni? Jak pogodzić nowoczesne wnętrze z niebanalnym wyglądem, funkcjonalnością i dobrą atmosferą? Przykłady inspirujących aranżacji, śmiałych projektów i nadzwyczaj oryginalnego wystroju. Architekci ze studiów projektowych chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wystawa: następca popularnego standardu Full HD. Tylko u nas!
Niezwykłe polskie premiery tuż po światowych prezentacjach. Kino domowe jutra czyli następca popularnego standardu Full HD, zaawansowane telewizory a także wyrafinowane systemy audio. Nowoczesne rozwiązania, dzięki którym muzyka przemieszcza się za użytkownikiem w całym domu.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *